Zdjęcie przerobki i granie na xbox live

Border

Użytkownik
Użytkownik
Witam, czy jakbym wgral najnowszego dasha na mojego xboxa i wywalilo by mi lt 2.0 to moglbym sie bezpiecznie zalogowac na xbox live, czy nie bardzo?
 

Mama123

Banned
Nie bardzo! Konsola zapewne(99%)zostanie oflagowana i jak podłączysz to z góry banik.
 

Mama123

Banned
Miałem ten sam problem :<WIęc sprzedałem mojego FATA z przeróbką i kupiłem dziś Slima do xbl od kolegi :>
 

Border

Użytkownik
Użytkownik
Chyba tez tak zrobie kupie jakiegos innego xboxa. Oplaca sie kupic falcona, bo moj to xenon wiec zaniedlugo rrod moze wyskoczyc?
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Falcona napewno nie, tylko jasper.
 

Border

Użytkownik
Użytkownik
tylko ja tak do 600zl mam ograniczenie wiec nie wiem czy starczy na jaspera jakiegos no i z dyskiem bym chcial wiec wersja arcade odpada raczej :p
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
wgraj najpierw oryginalny soft do napędu potem zrob aktualke dasha i zapraszam na live, jak dostaniesz bana to wtedy konsole na handel i kupić slimke
 

Border

Użytkownik
Użytkownik
chyba sprzedam ta co mam i kupie elite bo do 500zl mozna kupic ;D
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
to już lepiej kup slima
 

Border

Użytkownik
Użytkownik
jak znajdziesz mi slima za 500zl z dyskiem to bedziesz moim bogiem ;]
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
heh to dołoż te pare groszy, teraz lato to mozna konsole mozna tanio znaleźć
 

tobi123

Użytkownik
Użytkownik
jak znajdziesz mi slima za 500zl z dyskiem to bedziesz moim bogiem ;]
Kupiłem za 550 zł ale używkę :)
 

Mama123

Banned
Kup Jasperka, jest dobry mało zawodny i tani! A jeśli będziesz mógł to i kilka gierek wytargujesz! Takie jest moje zdanie, ja kupiłem slimke bo miałem do kolegi pare kroków.Chyba, że znajdziesz slima, to jest o milion razy cichszy i warty polecenia!
 

Border

Użytkownik
Użytkownik
ja chcialbym elite bo prawie wszystkie maja jaspera, sa tanie i maja dysk 120gb ktory mi w zupelnosci wystarcza to jak chodzi mi nie przeszkadza tzn glosnosc bo jak sie zainstaluje gre na dysku to xbox cicho przeciez chodzi nie potrzeba mi slimki wiec :D
 

Mama123

Banned
Więc nic tylko kupuj, a może spotkamy się na live :>
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Ta konsola się jeszcze nie zepsuła, więc warto wykorzystać jej potencjał. Jakiego masz Dash'a? Możesz wgrać OFW ręcznie i grać online. Nie powinieneś dostać bana w najbliższym czasie.
 

Border

Użytkownik
Użytkownik
no nie wiem wolalbym ja sprzedac i kupic lepszego xboxa bo nie wiem ile mi ten jeszcze pociagnie, niby byl w MS serwisowany w 2009 roku
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
no nie wiem wolalbym ja sprzedac i kupic lepszego xboxa bo nie wiem ile mi ten jeszcze pociagnie, niby byl w MS serwisowany w 2009 roku
Jeśli tak, to sprzedaj go i kup Elite Jasper'a albo Slima, jeśli budżet pozwoli.
 

Border

Użytkownik
Użytkownik
Wlasnie taki mam zamiar ;D. A czy mozna na multi grac na uzywanych grach czy trzeba nowe kupowac?
 

Mama123

Banned
Zazwyczaj można na używkach...Niestety EA wprowadziło te swoje "Online Pass" który można wykorzystać tylko raz...Wiec używki owszem, ale nie od EA.
 

Do góry Bottom