1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zdjęcie RGH a XBL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Romari0, Październik 9, 2013.

1. Romari0

Romari0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    SBK
    Witam.
    Mam następujące pytanie... Jest możliwość zdjęcia RGH z konsoli? Zależy mi na graniu w XBL a niestety zdecydowałem się kupić już przerobioną konsolę :/
    Jeżeli się da to jak wygląda taki proces? Mogę tego dokonać sam czy muszę wysyłać konsolę do serwisu zajmującego się przeróbkami?
    I w razie jak usunę przeróbkę to już normalnie będę się mógł się logować do XBL? I jeszcze jedno... Czy teraz jak mam RGh i w Xell jest widoczny mój klucz napędu to mogę sobie go sam przerobić na LT za pomocą pewnego poradnika na tym forum a następnie usunąć RGH? albo na odwrót?

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdro :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wystarczy wgrać oryginalny nand i odlutować chipa. Jeżeli konsola nie jest zbanowana to spokojnie będziesz mógł grać na xbl.

1 osoba to lubi.
  4. Romari0

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    SBK
    Dzięki wielkie za odpowiedź :) Ale teraz tak... tworzę w j-runner albo innym narzędziem nand "retail" do mojej konsoli oparty na najnowszym dashu (chyba że ma to byc jakiś inny konkretny to prosiłbym o wyprowadzenie z błędu)i wgrywam go. Następnie pozbywam się chipa i już konsola jest w swoim pierwotnym stanie?
    I teraz jeszcze jedno... Jak odpalam xell to mam tam klucz napędu i zauważyłem, że jak odepne napęd to tam dalej jest ten klucz całkiem tak jakby był podłączony napęd przez cały czas. I teraz np jak zapiszę sobie ten klucz i usunę rgh to mogę bez problemu przerobić napęd na podstawie tego klucza czy mogą być jakieś problemy?

5. tel

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wgraj po prostu oryginalny nand który dostałeś z konsolą. Później możesz sobie przecież zaktualizować do najnowszej wersji.
    Przerabiając napęd zawsze wyciąga się fw z kluczem, chociaż mając sam klucz też można to zrobić (chyba że to slim to wtedy sam klucz Ci niewiele da).

1 osoba to lubi.
  6. Romari0

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    SBK
    Sprawa wygląda tak, że mam SLIM na płycie trinity i nie dostałem to tej konsoli noc poza nią i całym osprzętem. Nie mam oryginalnego nanda. Da się go utworzyć w jakiś mało skomplikowany sposób czy raczej lepiej powierzyć to w ręce serwisu?

7. tel

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Lepiej daj to komuś kto się zna, bo wątpię czy sam to zrobisz. Z tego co masz nie utworzysz retaila bo wywali błąd smc.

1 osoba to lubi.
  8. Romari0

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    SBK
    Ok dzięki wielkie. Tyle chciałem wiedzieć ;)

Wczytywanie...

Poleć forum