Zdobycie 2 pada do konsoli

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
Rozmawiając kiedyś z kolegą i mówiąc jaki to potrzebny jest drugi pad, powiedziałem ile kosztuje. On powiedział, że jeżeli mam tego xboxa z sieci komórkowej to można wysłać zgłoszenie o zepsutym padzie i podobno bez przysyłania starego przysyłają nowy. I czy to prawda? (sięć PLUS)
 

van_bombel

Użytkownik
Użytkownik
Niemożliwe :) Takie bajki można sobie wsadzić gdzieś :) Zacznij odkładać pieniądze na drugiego pada :)
 

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
kiedyś tak było, ale przez ludzi co 'zdobywali' nowego pada zaprzestali tego. teraz by otrzymac nowego pada musisz starego im wyslac :p
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Niemożliwe :) Takie bajki można sobie wsadzić gdzieś :) Zacznij odkładać pieniądze na drugiego pada :)
widać że noob jesteś w świecie xboxa i mało wiesz o akcjach jakie przeprowadzali ludzie i akurat z padami to była prawda,

teraz trzeba wysłać uszkodzonego,

hehe a potem się dziwić jak są wykresy i awaryjność sprzętu i akcesoriów xboxa ;)
 

van_bombel

Użytkownik
Użytkownik
widać że noob jesteś w świecie xboxa i mało wiesz o akcjach jakie przeprowadzali ludzie i akurat z padami to była prawda,

teraz trzeba wysłać uszkodzonego,

hehe a potem się dziwić jak są wykresy i awaryjność sprzętu i akcesoriów xboxa ;)

Kłania się czytanie ze zrozumieniem :) Po pierwsze nie jestem żaden "noob" :) Po drugie napisałem, że takie akcje nie są możliwe teraz, a nie że nie były możliwe kiedyś. Kolega pytał czy jest to możliwe teraz, a nie o to co było kiedyś więc ochłoń :)
 

saffal

Użytkownik
Użytkownik
Podsumowując, za darmo nic nie dostaniesz :)
 

zibby13

Świeżak
Świeżak
Podsumowując kiedys bylo ale że każdy chciał skorzystac ztego juz nie ma:)
 

wuodek

Świeżak
Świeżak
Potem mówią że Polacy to kombinatorzy ;)
 

mojer

Użytkownik
Użytkownik
Kupijesz uszkodzonego na allegro - wysyłasz na gwaranje jeśli posiadsz - odbierasz nowego pada. Za 17 zł za trupa odebrałem jakiś 2 miesiące temu nówkę
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Swoją drogą ja bym swojego bezprzewodowego sprzedał za jakieś 5 dyszek =].

Co do tego to faktycznie kiedyś M$ dawał się oszukiwać na zgłaszanie uszkodzonego pada, aktualnie praktycznie nie ma możliwości by M$ dał gratisa.
 
Na allegro pady od 89 zł nowe !
 

mastamasta

Użytkownik
Użytkownik
przy rrodzie konsoli za pierwsza naprawe dostajesz gre a przy drugim już pada nowego warunek jeden... rrod.

źródło własne - praca w sklepie jednej z sieci rtv.
 

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
Ale ja mam konsole z sieci telekomunikacyjnej PLUS więc nie wiem
 

adrian1389

Użytkownik
Użytkownik
Jak można mieć w plusie konsole??
 

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
Nie napisałem "w" tylko "z" sieci. Dostałem ją w prezencie z abonamentem.

Czytaj ze zrozumieniem i dokładnie.
 

claudii

Użytkownik
Użytkownik
a co za różnica czy konsolę, wygrałeś czy dostałeś gratis czy kupiłeś w markecie. Gwarancja obowiązuje taka sama.
 

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
Taka, że nie spotkałem się z przypadkiem, w którym sieć komórkowa zrobiła tak jak w wypowiedzi "mastamasta"
 

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
Jakby ktoś chciał kupić pada to zapraszam, mam 2 nowe białe, używanego białego stan BDB i używanego do slimki stan ideał - ceny odpowiednio 90, 60 i 80 zł
 

claudii

Użytkownik
Użytkownik
Taka, że nie spotkałem się z przypadkiem, w którym sieć komórkowa zrobiła tak jak w wypowiedzi "mastamasta"
jeśli już to MS dorzuca gratis a nie sklep no chyba że właścicielowi sklepu jest przykro że zakupiona u nich konsola się zepsuła ;)

jeśli klient nie potrafi zadzwonić na infolinię MS to idzie do sklepu i robią to za niego a konsola i tak trafia do serwisu MS
 

mastamasta

Użytkownik
Użytkownik
Ale ja mam konsole z sieci telekomunikacyjnej PLUS więc nie wiem
to tak samo dziala bo 'gratisy' daje ms a nie plus czy inny punkt.

Taka, że nie spotkałem się z przypadkiem, w którym sieć komórkowa zrobiła tak jak w wypowiedzi "mastamasta"
no w takim wypadku sprawdza sie karte serwisowa [nie mylic z gwarancyjna] na ktorej pisze co i jak zrobili i co dolozyli od siebie.

jeśli już to MS dorzuca gratis a nie sklep no chyba że właścicielowi sklepu jest przykro że zakupiona u nich konsola się zepsuła ;)

jeśli klient nie potrafi zadzwonić na infolinię MS to idzie do sklepu i robią to za niego a konsola i tak trafia do serwisu MS
dokładnie tak jest.
 

Do góry Bottom