1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zdrapka Forza 2 na Xbox One a wersja językowa

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez oranos7, Październik 10, 2016.

1. oranos7

oranos7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witajcie
    Mam do kupienia tanio kod ze zdrapki na Forze 2 pod xbox one. Niestety zdrapka pochodzi z zagranicznej dystrubucji (DE albo FR) i sprzedawca nie wie czy będzie w grze Polski język. Czy ktoś z forumowiczów może wie czy przy takiej zdrapce będę miał forze z wersji PL, czy tylko ENG ?? Czy da sie to jakoś sprawdzić bez zuzywania klucza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Będzie polski język, bo Forza Horizon 2 jest po pl i to nawet z dubbingiem. Sama mam płytę z niemieckiej dystrybucji i mi dociągnęło z sieci pełen dubbing + napisy.

Wczytywanie...