1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zdrapka/Kod Xbox Live 12 miesięcy

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Mac Abra, Październik 2, 2016.

1. Mac Abra

Mac Abra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Hej,
    Z ciekawości piszę, bo widzę że od zeszłego roku się conieco zmieniło.
    W zeszłym roku kupiłem na allegro za 111zł kod na 12 miesięcy, wszystko było fajnie, grało się bez problemu, 2 gry co miesiąc, więc chciałem przedłużyć. Wchodzę na allegro i co? najtańsze po prawie 170zł. Skąd taka zmiana? Nie interesuje mnie kupowanie konta i granie na nim, chcę XBL do mojego istniejącego. Czy zna ktoś może gdzie kupić kod na 12 miesięcy taniej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ceny za golda już dawno wzrosły. W sumie od czasu kiedy MS zwiększył cenę abonamentu u siebie o 20zł to ceny poszły w górę. Teraz kupić taniej to cud. Sprawdź na cdkeys, tam ostatnio były jakieś promocje na golda rocznego.

4. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Doliczcie jeszcze różnicę w kursie dolara

5. Mac Abra

Mac Abra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    No to muszę powiedzieć, że jestem trochę rozczarowany takimi informacjami. No cóż, trzeba będzie to przemyśleć, ew wezmę na pół roku dopóki jeszcze żona w ciąży :p potem będzie ciężko z czasem

6. TrueGrand

TrueGrand Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kody na Xbox Live mają region locka jak PS + ?

Wczytywanie...

Poleć forum