1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zdrapka nie działa ważne!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Branco, Czerwiec 4, 2011.

1. Branco

Branco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nottingham/UK!
    Witam. Dostałem dzisiaj z UK Forze3 i w pudełeczku dostałem dodatkowo "Game Add-on content" w postaci zdrapki na DLC do forzy motorsport 3 a więc chciałem zrealizować kod ale za każdym razem mam komunikat o błędnie wpisanym kodzie...czy ten kod działa tylko na UK ? Jeśli tak to z chęcią się zamienię za taki sam na PL

jest to

DLC Classic Car Pack

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może być kilka przyczyn. Za czasów forzy III nie było polskiego xbl więc może o to chodzi. Polskie wydanie nie miało chyba zdrapek. Głowy nie daje bo swoją kupiłem jako nową bez folii.

4. Branco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nottingham/UK!
    Nom ta jest świeżo z amazon.co.uk wersja jest PL :)

5. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Ja mam Forze 3 z UK, jest to edycja ultimate edition, w której jest zdrapka na 3 dodatkowe auta i inną zawartość. Nie miałem żadnego problemu z zrealizowaniem kodu na polskim koncie xbl. Czasami zdarza się że dają zły kod, musiałbyś napisać do supportu Forzy i poprosić o nowy kod, tylko musisz mieć dowód zakupu gry.

6. Branco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nottingham/UK!
    Z tym myślę ,że nie będę mieć problemu bo mam dowód przelewu kartą. :)

Wczytywanie...

Poleć forum