1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zdrapka vs subskrycja

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez motyl38, Sierpień 10, 2016.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. motyl38

motyl38 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

1. planuję zakupić sobie zdrapkę do Golda i moje pytanie jest takie.
    Czy jak aktywuję golda na miesiąc zdrapką to czy też będę musiał przedłużyć po miesiącu obowiązkowo trwanie golda? tak jak ma to miejsce w subskrycji jak bym kupił z poziomu konsoli?
    Czy poprostu miesiąc się kończy Gold wygasa i Microsoft w żaden sposób mnie nie ściga, żebym coś kupował przymusowo?

2. Dodatkowo jak bym kupił golda i aktywował na swoim profilu to czy na innych kontach na tej konsoli mogę grać online? czy tylko na tym co mam aktywnego golda.

3. czy jak zaloguję się moim kontem z goldem na konsoli kolegi to może on pobrać też gry z GwG? bez przenoszenia licencji czy przeniesienie licencji jest obowiązkowe, żeby te gry pobrać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    1. Logiczne zdrapka wygasa i nara. Zdrapka to nie subskrypcja aktywowana karta kredytowa. Wygasa i tyle.
    2. X360 to nie XO, tyko na XO można grać na innych kontach, na X360 tylko na tym co jest GOLD!
    3. Co z tego że gry pobierze jak w nie nie pogra licencja jest przypisywana na konto a nie przy pobraniu gry... No chyba że przeniesiesz licencje na jego konsole (wtedy stracisz ją u siebie)

motyl38 lubi to.
  4. motyl38

motyl38 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziękuję za info :) czyli mogę sobie bez problemu zakupić zdrapkę i się cieszyć grą tyle ile potrzebuje :D Dzięki serdeczne za wyczerpującą odpowiedź. temat można zamknąć

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum