1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zdrapki XBL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CamiRevi, Grudzień 9, 2010.

1. CamiRevi

CamiRevi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bialystok
    Witam! Chcialbym sie dowiedziec kiedy bedzie mozna kupic w Polsce zdrapki XBL. Nie moge ich znalesc a moja karta nie obsluguje kupowania przez internet co bardzo mi utrudnia zycie .. Pytalem w empiku ale nie ma (albo cos jest nie tak i w zlych sklepach szukam albo moje miasto jest jakies opoznione) Prosze o odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    A przelewy umiesz robić?

Jeśli nie masz konta "internetowego" to mozesz takowy przelew zrobić w jednosce banku lub na poczcie.

Allegro to najtańsze zdrapki, koszt rocznej to 135zł jak ostatnio patrzyłem w empiki koło 250zł!

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Nie musisz mieć karty z obsługą internetowych przelewów, a konto w banku. Jeśli nie masz ani tego ani tego, korzystasz z poczty. A wyjdzie o wiele taniej niż w sklepach

5. CamiRevi

CamiRevi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bialystok
    A moglby mi ktos podac taka aukcje na allegro ze zdrapkami i mozliwoscia zaplaty poczta?

6. kubek

kubek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    We wszystkich aukcjach możesz dokonać przelewu na poczcie. Jeśli nie będzie możliwości wyboru przelewu na poczcie, możesz poprosić sprzedawcę o podanie nr konta.

Wczytywanie...

Poleć forum