1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Żeby założyć konto w Xbox Live?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Vancries, Styczeń 22, 2013.

1. Vancries

Vancries Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Żeby założyć konto w Xbox Live, trzeba mieć skończone 16 czy 18?!(żęby było bez opieki rodz)
    Mam skończone 16 i wyświetla mi się to... Błąd?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kboro

kboro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie trzeba mieć skończone, dziwne pytanie. A co masz blokadę rodzicielską czy jak ? ;)

4. Vancries

Vancries Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ale 16 trzeba mieć , nie? Wyskakuje mi to " Drogi rodzicu jeśli chcesz żeby Twoje było dziecko było bezpieczne... " (coś takiego ... )

2) Pytanie 2! Jak ma Fifę 13 na PC i użyłem do niej kod (wpisałem w oRgin) , to nie musze 2 raz do orgin wpisać? Czy muszę?

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków, jak teraz złapie Cię trzeci raz będą pkt.

Wczytywanie...

Poleć forum