1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zegar i data X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ZeneQr, Czerwiec 19, 2011.

1. ZeneQr

ZeneQr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, zauważyłem że za każdym razem jak ustawiam datę i godzinę to po wyłączeniu konsoli (i nawet nie wyciąganiu wtyczki z gniazda) data i godzina się resetuje:/
    co to może się dziać? niby nic ale jednak pewien dyskomfort jest...

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    A nie wyłączasz czasem nieświadomie konsoli za listwie bo każda utrata napięcia powoduje skasowanie daty i godziny ale gdy laczysz sie z netem godzina i data ustawi sie automatycznie

4. ZeneQr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    yyy z gniazda wtyczkę wyciągam jak już w ogóle nie gram w danym dniu, w tedy się resetuje lecz nawet jak tylko wyłączę konsolę na jakiś czas i potem znów włączę to to samo jest data i godzina się resetuje...nikt nie wie o co to może chodzić?

5. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    u mnie ten sam problem ale olalem go.. tylko czasem chce sie sprawdzic godzine czy date no i wlasnie ten dyskomfort jest.

opisze to dokladniej ; w naszym przypadku jest tak ze gdy wylaczymy x'a (nie wazne czy z pada czy przyciskiem power na x'ie ) to i tak tracimy wczesniej ustawiona date i godzine - dodam ze nawet x'a z pradu nie wylaczam (wylaczam tylko i wylacznie przyciskiem power) ..

to dla mnie troche chore bo nie pierwszy raz sie z czyms takim spotykam... na nowym tv to samo.. trace date i godzine po wylaczeniu go przez pilota... (na starszym tv nie dzieje mi sie tak - tylko na nowych urzadzeniach jak do tej pory . .. ale nie jest to ich wada na 100% tylko czegos innego .. ) ... ciekawe co jest przyczyna ; d

6. dimo

dimo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To nie jest żaden 'problem'. Z tego co wiem to Xboxy poprostu nie trzymają pamięci zegara i tyle, nic z tym nie zrobisz.

7. loczekdk

loczekdk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    U mnie jet tak samo .Ale się tym nie martwię.

8. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Wystarczy miec konsole podlaczona do Live, zegar sie sam uaktualni.

9. ZeneQr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    aha, dziękuję za pomoc:)

10. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Mozesz sobie nawet sprawdzic ze jak ustawisz godzine w konsoli i wylaczysz normalnie (tzn. przyciskiem power lub z pada) to godzina sie zapisze i nie trzeba bedzie zmieniac. dzieje sie tak tylko podczas wylaczenia konsoli z zasilania :) pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum