1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Żelazne" gry na x360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukcie4740, Grudzień 5, 2010.

1. lukcie4740

lukcie4740 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    kupilem konsolke, teraz tylko potrzeba mi dobrych tytulow :D.
    interesuja mnie gry kazdego gatunku, chodzi mi tylko zeby byla naprawde dobra gierka, przy ktorej mozna spedzic duzo czasu. rowniez interesuja mnie bardzo gierki grywalne przez XBL. Te najbardziej slawne na xbox live.
    @EDIT
    nie chcialem nowego tematu zakladac :d
    kolega przyslal mi screena mw2 z abgx360
    http://img696.imageshack.us/i/3123221.png/
    i sie mnie zapytal czy z takim bledem czy cos, mozna grac przez XBL? moze to nie jest blad? on ma LT+.

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak chcesz grać przez LIVE to obowiązkowo Battlefield: Bad Company 2!

Poza tym z gier, których nie ma na PC polecam Castlevania: Lords of Shadow - świetna!

Oprócz tego:
    Assassin's Creed: Brotherhood (na x'a już jest)
    Gears of War 2
    Alan Wake

4. chester35

chester35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnów
    konsole mam dopiero 2 tygodnie i moge ci polecic 3 tytuły które są naprawde swietne .

Castlevania LOS
    Alan Wake
    Gears of war 2 mozna grac na XBL

5. lukcie4740

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dzieki, napewno skorzystam z waszych tytulow ;).
    teraz czekam na pomoc dla mojego kolegi.

6. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Co do gier to: Final Fantasy XIII ok. 40h grania w główny wątek (poboczne to dodatkowo jakieś 15/30h) i Lost Odyssey ok. 50h grania w główny wątek (poboczne to dodatkowo ok. 30/40h) ale nie każdy lubi takie gry :p

Co do zwykłych gier to myślę że MW2, assasin i inne takie popularne gry

7. Gorsag

Gorsag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Red Dead Redemption, Dante's Inferno, Aliens vs Predator (opcjonalnie ;] ), CoD:MW2 !!, CoD4:MW, Fable 2 ponoć dobre - niedługo sam będe posiadał :)... narazie to tyle :)

8. noner

noner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No to tak CoD:mw, CoD: mw2, CoD: BO, fable 2,3 , Assassin's creed 1,2,3 , Battlefield: Bad Company 2, Mass Efect 1,2no i oczywiście Borderlands i Gta IV

9. Krwawy Mechanik

Krwawy Mechanik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    1.Obraz jest dobry nic nie jest złe
    2.Gry warte pogrania to coczywiście m.in :
    -GTA IV
    -CoD BO
    -BC2
    -Fable 2,3
    -Fifa 11
    -Assassin's Creed 1,2,3

10. lukcie4740

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    obraz dobry, tylko czy sie nadaje do XBL bo nie chce dostac bana ?

11. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    proponuje zacząc od GTA IV wraz z dodatkami, potem zapodaj sobie całą trylogię Assassins Creeda a po multi to obowiązkowo, bezwarunkowo, Call of Duty 4, przez pierwsze 100 godzin będziesz raczej dostawał w ****, jednak potem radośc z każdego fraga jest tak wielka, że na żadną inną grę nawet nie spojrzysz ;) jeśli w ogóle nie czujesz się dobrze z padem w ręku i nie ogarniasz przycisków to polecam arcadówkę BOOM BOOM ROCKET, ta gra wymiata, oczywiście wcześniej odpowiednio się zjaraj i kup mase chipsów, bo jak pacman się włączy to będziesz kotu wpierdzielał whiskas : D koledze powiedz, żeby nie grał po necie bo dostanie bana za chwile i będzie płacz, lepiej niech sprzeda konsolę i kupi nieprzerobioną i wtedy ciśnie :)

12. Kipomek

Kipomek Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    O tam OOOO ->
  13. lukcie4740

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja mu to juz setki razy powtarzalem, zeby nie kupowal przerobionej, ale to jednak jego sprawa.
    caly dzien spami mi czy na tym obrazie mozna grac przez XBL. prosze odpowiedzcie mi to szybko bo naprawde mnie juz cos trafia...

14. Kamsztof

Kamsztof Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli chodzi o granie na Xbox LIVE gorąco polecam:
    -Halo 3: ODST
    -Call Of Duty: Modern Warfare 2
    -Battlefield: Bad Company 2

Ale jeśli chcesz dobrej singleplayerowej gry to:
    -Final Fantasy XIII
    -Red Dead Redemption (można grać na XBL)
    -Bayonetta
    -Dante's Inferno
    -Fable II i III (1 na starego xboxa też nie jest zła)

15. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na screenie widać jedynie, że jest to 4-ty Wave i nie został rozpoznany przez program. Niech kolega przeskanuje obraz najnowszym abgx360 wraz z wgranym pakietem Waveów.

A jeśli chodzi o gry:

Halo 3, Reach
    Call of Duty 4: Modern Warfare, Call of Duty: Modern Warfare 2
    Mass Effect 1, 2
    GTA IV + DLC
    Alan Wake
    seria Assassin's Creed

Zależy jakie gry cię interesują...

16. Otwrate

Otwrate Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jestem na tym forum niecały tydzień, a to już chyba piąty tego typu temat.
    Większość exclusvieów jest godna uwagi, to zależy co kto lubi. Gears of War 2 jest naprawdę dobrą grą, ale pewnie zamierzasz grać na oryginałach, więc na twoim miejscu poczekałbym na 3. Alan Wake gra taka sobie, jak dla mnie trochę monotonna, w ogóle nie straszy, mało przeciwników jak i rodzai broni. Na + fabuła i klimat - osobiście czytając jak to ta gra nie zachwyca zawiodłem się.

Assasin Creed 2 jeden z lepszych tytułów w jakie grałem, w Brotherhooda jeszcze nie miałem okazji zagrać więc tu się nie wypowiem.

Przed MW2 spędziłem dużo czasu grając z bratem na splitscreenie, pewnie online jest jak cała seria, ale jak już to kupowałbym Black Opsa, nie powiem za wiele o grze, bo mi nie działa, ale w takie tytuły gra się dla multi. Seria CoDa ma tak wyrobioną markę, że polecam w ciemno. Z kolei Halo Reach mi nie przypadło do gustu, nie neguje tej gry, bo jest wiele osób co się nią zachwyca i jest bardzo popularna na XBL, ale ja nie lubię takich klimatów, a zwłaszcza dużego znaczenia pojazdów w tego typu grach.

Jeśli interesuje cię piłka nożna to najpopularniejsza jest Fifa 11, ale jak dla mnie jest gorsza od zeszłorocznej, PES się dość ciekawie prezentuje.

Wiele osób zachwyca się Bioshockiem 2, mi zupełnie ta gra nie podeszła, wręcz muszę powiedzieć, że najgorsza w jaką grałem na tej konsoli, ale ja mam jakiś dziwny gust.

Tekken 6 też niespecjalny, może mam jakieś zbyt wysokie wymagania jeśli chodzi o takie mordobicia, ale w porównaniu do Dark Resurrection (wersja piątki na psp +2 postacie) praktycznie nic się nie zmieniło, prócz kilku postaci, które i tak jakoś mi nie podeszły, spodziewałem się więcej.

Z kolei gierka EA Sports - MMA w moim odczuciu jest bardzo dobra, jako ,że stosunkowo dawno nie wyszło nic przełomowego. Bardzo przyjemna gra, wymagająca umiejętności od gracza, coś więcej , niż wciskanie byle czego na padzie, bo walka toczy się na różnych płaszczyznach. W dodatku duże, a wręcz kluczowe dla przebiegu walki ma znaczenie jakim fighterem dane jest nam operować, bo różnią ich statystki , które mają odzwierciedlenie w walce. Zdecydowaną wadą jest to, że przynajmniej w moim przypadku walka rozstrzyga się w pierwszej minucie, czasami wręcz w pierwszych sekundach. Możliwe, że zwyczajnie mój młodszy brat jest w to kiepski, bo walki na YT lepszych graczy trwają do 3 rundy.

Jeśli chodzi o wyścigi samochodowe, to gry mam tylko dwie - bezmyślną arcadówkę Blura i tak zachwalaną i realistyczną Forze 3. Zawsze gdy ktoś przychodzi jednak dominuje Blur, gra jest ciekawa, dynamiczna i przyjemna. Forza to taka dość sztywna gra, dla mnie wieje nudą, lecz jeśli kręci cię bardzo ta tematyka to bierz. Mój kolega, który ściga się też w realu sobie chwalił tą grę, ale jeśli lubisz sobie pograć z kumplami czy dziewczyną na split screenie bierz Blura, takie jest moje zdanie.

Ogólnie poczytaj recenzje gier, poszukaj gameplayi na yt, czy video-recenzji, bo są robione dosyć dobrze i oglądając wiesz, czy taka gra cię zainteresuje. Oczywiście nie nastawiaj się, że za każdym razem kierując się opiniami o danej grze wybierzesz dobrze.

Mam nadzieje, że w jakimś stopniu pomogłem ci, mam zaledwie około 20-30 tytułów, więc opisałem gry które raczej by cię interesowały, bo jest tam znaczna część dla młodszych odbiorców.

17. lukcie4740

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tylko on ma abgx360 najnowszego 1.0.4. skad te pakiety wzisac?

18. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Może sobie wypalać jak chce,a i tak dostanie bana.Tak mu powiedz.Na początek polecam zrobić sobie konto na tvgry.pl i gametrade.pl(wymiana i sprzedaż gier) możesz się kiedyś wymienić ze mną,nick kuba2255pl,wypas stronka,bez stresu się wymieniasz.A na tv gry masa filmików z gier.Gry,must have na początek(z tańszych):
    1.Gears of War 2
    2.Mirror's Edge
    3.Fable 2
    4.Call Of Duty 4,5,6,7
    5.Split Second
    6.Batman:Arkham Asylum
    7.Just Cause 2
    8.Halo 3,ODST,Reach
    9.Gta 4+ Dodatki
    10.Nfs-y
    11.Fifa 11
    No to tyle,miłego katowania xboxa,pozdro :D

19. lukcie4740

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dzieki wszystkim za odpowiedzi ;)
    do bledu doszlem sam, mimo ze jestem w tym zielony jak trawnik o_O.
    po prostu nie mialem wgranych plikow do Stealth Files i nie mogl odczytac i naprawic Video abgx360.
    Jeszcze raz dziekuje kazdemu!
    Temat do zamkniecia.

20. clinic121

clinic121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    Ja ci mogę polecić Bad Company 2, SWTFU i oba mass effecty

21. Skubaniec

Skubaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dziwie sie ze nikt tu mass efekta nie podal swietna fabula i niezla grywalnosc

Wczytywanie...

Poleć forum