1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zemsta Harley Quinn nadejdzie w czerwcu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 23, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Rockstedy oficjalnie zapowiedziało nowy dodatek do gry Batman: Arkham City, który będzie czymś więcej, niż tylko zbiorem wyzwań i nowych skórek postaci.

Arkham City niedługo doczeka się wersji Game of the Year, która zawierać będzie wszystkie DLC (czyli misje Catwoman, postaci Robina i Nightwinga) - w tym także najnowsze, fabularne, skupiające się na postaci Harley Quinn.

Harley Quinn's Revenge ma być "rozdziałem końcowym" historii Arkham City i wygląda na to, że akcja dodatku będzie rozgrywać się po zakończeniu głównego wątku z pełnej wersji gry. Nowa edycja Batmana zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 29 maja, zapewne wtedy do ściągnięcia będzie dostępne także najświeższe DLC.

Szczerze? Trochę nie podobają mi się słowa "final chapter", opisujące nowy dodatek. Wolę, kiedy główny wątek jest ostatecznie zakończony w podstawowej wersji gry, a nie kiedy "prawdziwe zakończenie" ładowane jest do DLC...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuba5522

Kuba5522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Pomijając wycinanie z gry zakończenia, i to, że czytałem że jakaś ukryta misja z Harley była podobno w Batmanie, i pomijając nawet to, że dopiero co sprzedałem Batmana, bo ileż można trzymać ograną grę...Nie, tego, ku*wa nie pominę !!! Mogli jeszcze z rok poczekać z tym DLC !!! Ale Rockstedy i tak rządzą, czekam na następnego Batmana.

4. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sam dodatek pojawi sie juz 30 kwietnia za kwote 7.99 Euro.

PS. Jednak niemiecki serwis cos zle przetlumaczyl i dodatek z Quinn pojawi sie 30 maja w USA wraz z wersja GOTY. Europa kompletna wersje otrzyma 7 wrzesnia.

Wczytywanie...

Poleć forum