1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zenonia 5 na x8.

Temat na forum 'Telefony i tablety' rozpoczęty przez bankajos, Listopad 29, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bankajos

bankajos Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Pobrałem, Zainstalowałem, Zezwoliłem su(telefon po roocie, Kernel nAa 11), Gra przez 1sec ma czarny ekran potem Off. Nie widać nawet menu.
    Inni piszą ze na x8 działa więc w czym tkwi wada?.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Zależy od twojego procka Podaj soft jaki masz i napisz mi na ile go podkręciłeś i jaką opcję masz włączona,na mojej przy podkręceniu na 770 <nie radzę ci tak podkręcać jak się nie znasz> Niby działa ale tak,że szkoda gadać.Po drugie większość gier nam już nie odpali :/ niestety mogę ci tylko polecić inną grę lub wymianę telefonu na lepszy model : < jeżeli szukasz telefonu do grania i appek to proponuje już wydać to 1.000 zł i kupic Samsung Galaxy S2 a jak coś tańszego to LG I5 albo I7

4. Maxi178PL

Maxi178PL Banned Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    L9 lub Advance s, najlepsze telefony w niskiej cenie do gier, gta 3 vc na full plynniutko chodzi, sam mam l9 super :) wszystkie gierki plynnie chodza ;]

5. bankajos

bankajos Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Temat juz nie aktualny. Zrobilem swapa na 256mb i działa.
    Zamykamy

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum