1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zephyr i zasilacz 175W

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez XManiac, Maj 31, 2013.

1. XManiac

XManiac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zephyr nad wtyczką zasilania ma oznaczenie 12V DC, 16,5A; 5Vsb, 1A, wtyczka zasilacza z tego Zephyra jest bez bolca (oryginalnie). Chcę sprawdzić konsole a że nie mam innego zasilacza niż 175W to próbowałem na tym. Po kilku minutach grania konsola miga 2 czerwone diody. Spróbowałem odczytać kod błędu przez (SYNC + EJECT) i wychodzi 0012 przegrzewanie .

Czy konsola tak się zachowuje przez nieodpowiedni zasilacz (175W zamiast 203W) czy rzeczywiście się przegrzewa ?

Pytam z czystej ciekawości bo pewnie na 203W bezie chodzić dobrze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    skoro na slabszym zasilaczu sie przegrzewa to na oryginalnym MOZE chodzic poprawnie bo obecne wiatraki moga nie dostawac mocy jaka powinny i konsola sie przegrzewa, ale skoro to tak stary wynalazek to nie wiadomo czy na oryginalnym bedzie ok

4. XManiac

XManiac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem, też mi się wydaje że wiatraki nie dostają odpowiedniej mocy.

5. speedi93

speedi93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jelenia Góra/Jeżów Sudecki
    Myślę że to nie przez zasilacz bo konsola ciągnie te 203W tylko przy pełnym obciążeniu. Mój Jasper podczas gry ciągnie około 100W w porywach 130W, ale jeszcze nie widziałem żeby ciągnął 150W. ;)

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    skad wiesz ile tamta konsola bierze? gdyby faktycznie wystarczylo jej do dzialania 175w to takie zasilacze by robili a nie dawali nadwyzke, zasilacz na 100% mocy dzialac tez nie moze

7. speedi93

speedi93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jelenia Góra/Jeżów Sudecki
    Po to jest zasilacz mocniejszy żeby konsola miała mały zapas mocy. Nie mówię że zephyr pociągnie przy pełnym obciążeniu na zasilaczu 175W ale mówię że konsola nie pobiera cały czas pełnej mocy jaką jest w stanie dostarczyć jej zasilacz. Tylko w zależności od jej obciążenia.

Wczytywanie...

Poleć forum