1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zephyr jak zabezpieczyc ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sidzej, Styczeń 24, 2011.

1. Sidzej

Sidzej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam moge kupic xboxa 360 zephyr za 500 zl z przesylka(uzywany gwarancja do marca 2011) czy to dobra cena ? i czy trzymanie w przewiewnym miejscu go zabiezpieczy go od RROD'a ? Jezeli macie jakies lepsze oferty co do kuna xboxa to prosze tutaj pisac lub na gg - 11357806 mam budzet do 550 zl. Zależało by mi na lepszej konsoli ale w takiej cenie.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    W takiej cenie znajdziesz spokojnie falcona a nawet i jespera . Ja bym na twoim miejscu nie kupował .

4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Watpie zeby zephyr mial gwarancje do maja tego roku, i za te kwote kupisz nowszego xboxa

5. Sidzej

Sidzej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No typek mnie zapewnia, że kupil go w marcu 2010 i ma jeszcze gwarancje i, ze nie powinien pojawic sie RROD. Chyba, że macie jakies lepsze oferty to bym prosil o podanie lub napisanie na gg-11357806

6. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    w sklepie nową z gwarancją konsolę kupisz za 599,- więc gdzie tu okazja ?????
    odpuść sobie tego zephyra....

7. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi Zephyr padł na przegrzanie układu graficznego (nie na RRODa) w przeciągu 2 miesięcy.. różnica pomiędzy nim a falconem jest ogromna. Z falconem działam już półtora roku, katując go niemiłosiernie kiedy mam czas - nie ma problemów, a co do ceny, to Zephyr za takie pieniądze to śmiech na sali. Znajdziesz Falcona i zmieścisz się w swoim budżecie.

8. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Chłopie za takie pieniądze można kupić jaspera z dwoma padami albo stówkę drożej nówkę sztukę.
    Nie kupuj zephrya chyba że chcesz żeby ci padł :)

Wczytywanie...

Poleć forum