1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zepsułem nagrywarkę ? Ihas 124-19 B. zacina się :/

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez best, Sierpień 31, 2012.

1. best

best Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam problem z moim liteonem. Chciałem wgrac nowy soft bo nie widział płyt. Myslałem, że to coś z softem. Wszystko było ok i nagle przestał widzieć płyty:? Wgrywam nowy soft i błąd i od tamtej pory zacina się :/ :

Filmik pokazujący co dzieje się :?

Liteon ihas124-19 b Crash Bad Fatal error - YouTube

czy nagrywarka zepsuta ? Najgorsze, że nie mam backupa :/ Da się jakoś to naprawić wgrywając na nowo soft ? Próbowałem już z 10 razy wgrywac softy aktualizować i nic :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. best

best Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    To jak ktoś ma jakieś doświadczenie z takim błędem czy jedynie serwis :?

Wie ktos może, czy sprawdzają firmware ?

4. k0zik

k0zik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pułtusk
    Z jakiego adaptera SATA korzystasz ? Podaj model.
    Popróbuj tak.

1. Odłącz nagrywarkę od kompa
    2. Odłącz zasilanie od nagrywarki.
    3. Podłącz zasilanie do nagrywarki.
    4. Sprawdź czy wysuwa się tacka, powysuwaj kilka razy.
    5. Podłącz nagrywarkę do kompa.
    6. Podłącz zasilanie i poczekać aż komp zobaczy nagrywarkę ( zainstaluj sterowniki od adaptera SATA jeśli masz ).
    7. Zrestartuj kompa i sprawdź czy działa.

Jeśli to nie poskutkuje, powtórz całą czynność z tym że zmień port USB. Czy masz USB 2.0 ?

Generalnie miałem dokładnie takie same objawy jak ty. Coś tam rzeźbiła, tacka się nie wysuwała, nagrywarka na nic nie reagowała.
    Pokombinowałem w ten sposób który Ci podałem i zaczęła śmigać jak trzeba. Wypaliłem kilka płyt bez żadnego najmniejszego problemu.

Próbowałem podłączyć ją do innego laptopa i znowu zaczęła wariować się dziać więc wróciłem do poprzedniego laptopa, wpiełem w to samo USB i zaskoczyła od razu i nie mam z nią już żadnych problemów.

Pierwsza gra którą nagrywałem, nagrywała się 2.5 godziny, ale nagrało się wszystko ok.
    Przestraszyłem się że pewnie mam USB 1.1 i już zawsze tyle będę czekał, ale o dziwo kolejne gry nagrywały się już w 40 min.
    Moja nagrywarka to iHAS 124 B.
    Powodzenia.

5. adamk4

adamk4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Pewnie pomógłby oryginalny soft do nagrywarki. powinieneś go zrobić przed przeróbką.

6. best

best Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    korzystam z takiego adaptera:
    ADAPTER USB IDE SATA + ATA 2,5 + 3,5 IMPORTER FV (2590022069) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nie mam sterówników, skąd je wziąć ? Nie dostałem płytki :/

Do rzeczy. Nagrywarka śmigała jak ta lala nagrałem kilka platinuwmów tych, których mało komu udaj się. Wyjechałem na wakacje. Podłączam adapter i imgburn nie widzi płyt. Nie poczytałem na necie, że trzeba cos tam wyczyscic tylko pomyslalem ze cos z softem. No i wgrałem to sam co wczesniej ale podczas wgrywania naped sam odłączył sie i własnie zaczął tak czytać :/

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zapewne to juz trup, gwarancji nie uznają. Wgraj pod pc nie,na adapterze

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum