1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zepsuta gałka od pada!

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez grzegorzk16, Luty 15, 2011.

1. grzegorzk16

grzegorzk16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam problem z kupionym na allegro padem. Typ mnie zrobił w h... bo wysłał mi pada z niedziałąjącą lewą gałką. Otóż kiedy go wciskam to jest pokazane ze działa. Natomiast kierunki idą na dół i w lewą i są cały czas w takim stanie bez wzgledu na to czy ruszam gałką czy nie . Ktoś ma jakies prpozycje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. lumpek933

lumpek933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    otworz go i wyczysc -.- ...

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    zgłoś sprawę sprzedającemu - reklamuj i odeślij
    i żądaj zwrotu kasy ... lub zestawy naprawcze do padów są za 30,- na ebayu
    ale nie wiem czy sie opłaca ściągać z zagranicy

5. Pankracy666

Pankracy666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli pad był kupiony jako nowy to pisz do niego jeżeli jednak używka to może Ci powiedzieć, że Ty popsułeś i teraz chcesz mu odesłać. 3 możliwość zniszczył się podczas transportu czasem ludzie pakują pady w 1 kopertę za 45 groszy z 1 warstwą bąbelków i gałka mogła się mocno wcisnąć i teraz szaleje.

6. mixyr

mixyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    ja bym od razu zareklamował to u sprzedawcy, bo to od niego zależy czy przesyłka dojdzie w takim stanie jak na początku,
    mi gdy kupiłem pad przyszła przesyłka w kopercie bąbelkowej, otoczona dodatkowo 2x warstwami osobnej folii bąbelkowej, a jeszcze zapakowany w dwie reklamowki, oczywiscie paczką priorytetową ;]
    pzdr

7. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Proponuję jednak go rozkręcić i przeczyścić. Ostatnio u mnie się przycinał X, A i prawy analog jak go rozebrałem to było pełno jakiegoś syfu, wyczyściłem, przetarłem spirytusem i gitara jest!!!

8. zajczak

zajczak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myslowice
    mi niestety chyba padła ta gałka calkowicie,rozkręciłem, czyścilem ale lewa gałka nie reaguje w ogole (czy zupelnie nie działa), jest szansa to w ogole naprawić bez kupna nowej galki? Czego to może być wina i co moglo nawalić ?

9. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    nawalony moe by ukad sterujcy galka lub sam uklad mechaniczny-galka

ja kupilem na allegro zamiennik ,wymienilem i jest wporzo

Joystick Analogowy do pada X360,PS2- IT7 CHOJNICE (2027858167) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wczytywanie...

Poleć forum