1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zepsuta niespodzianka EA. Nowy Need for Speed to...

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 26, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Wiadomo, że Electronic Arts planuje ogłosić na E3 2012 nową odsłonę Need for Speeda. Jedna z telewizji zdradziła już jej pełny tytuł. Tytuł, który dobrze znają fani serii.

Need for Speed: Most Wanted 2 to nowa odsłona niezwykle popularnej serii wyścigów, którą na E3 2012 zaprezentuje Electronic Arts - tak przynajmniej wynika z programu telewizji Twitch TV, która w tym samym programie pokaże także kolejne DLC do Battlefielda 3. "Elektronicy" sprawy na razie nie skomentowali - i trudno się spodziewać, że to zrobią. Firma chciała z pewnością zaskoczyć fanów tą informacją dopiero na samych targach.

Należy jednak pamiętać, że nie jest to pierwsza wzmianka o Need for Speed: Most Wanted. Tytuł ten, z cyferką "2", pojawił się już w połowie kwietnia w ofercie jednego ze sklepów. Od dłuższego czasu mówi się, że za najnowszą odsłoną serii stoi ekipa Criterion, która odpowiada za wskrzeszenie innej klasycznej odsłony NFS-a, Hot Pursuit.

Pierwsza odsłona Most Wanted debiutowała w 2005 roku i spotkała się z ciepłym przyjęciem - średnia ocen w portalu Metacritic wynosi 82/100. W kolejnych latach seria była w dołku, ale ostatnio jej forma wyraźnie poszła w górę. Liczmy zatem, że nowy NFS będzie co najmniej tak dobry, jak poprzednia odsłona autorstwa studia Criterion Games.

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Jeśli Criterion stworzy nowego NFS'a, to będzie to dobry NFS ;)

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Oby seria NFS się podniosła bo ostatnie NFS'y to syf bądź produkcje ledwo co średnie..

5. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    jesli to bedzie prawda to bedzie tuning !! i nielegalne wyscigi !! i maja juz 1 kupca:D !!!

6. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Oby, oby to bylo ulepszone MW1 to gra bedzie wielkim hitem.
    Pamietamy o dobrym MW i Underground 1/2 :)

7. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    NFS Most Wanted to jedna z gier, która wciągała mnie na długie godziny. Niczego w niej nie brakowało, oprócz realizmu, ale uważam, że w grach wyścigowych jest zbędny. Jeśli chcę "posmakować" suchego symulatora, to mogę wsiąść za kierownicę prawdziwego auta.

Realizmu należy oczekiwać od gier wojennych.

8. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Up @ to zależy od gustu, kiedyś byłem chory i do grania nie zostało mi nic oprócz operation flashpoint dragon rising to już wolałem iść spać, po prostu nie trawię tej gry, wolę CoDy,Army of Two itp czyli jak najmniej realizmu.
    Co do realzimu w wyścigach zgadzam się, most wanted,underground i carbon to moje ulubione NFS'y, mam nadzieję że criterion (jeśli on będzie robił mw2) postara się :)

9. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Na to człowiek czekał.

10. dotykam sie

dotykam sie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    znowu wam dają to samo a wy robicie w majtki ze szczęścia, ah te gimbusy :(

11. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    271
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Most Wanted jak dla mnie był najlepszą częścią z serii Need for Speed :) Przeszedłem ją na PC i PS2. W II też trzeba będzie zagrać :)

12. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nowy Need for Speed?

13. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Mi się marzy Need for Speed Underground 3 :) Druga część Undergrounda wyszła znakomicie, a z kolei ostatnie NFSy to syf...

14. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    teraz tylko czekac na jakies trailery :D i screeny ;d oby to byla prawda!! juz widze nowego nfs ;d w ladnej grafice :D i dobrego audio :D

15. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Mam przeczucie, że będzie to jakiś denny prequel do Most Wanteda, już nie takie głupie rozwiązania widziała ta branża.

1 osoba to lubi.
  16. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jezeli criterion robi te gre to nie bedzie to dobra gra tylko znowu cos jak hot pursuit czyli hamulec nie potrzebny i kompletne zero realizmu nawet jak na nfs

17. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ojjj czekam na shit i zaraz kupie:)

18. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    271
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Co do tego to mam obawy, bo ostatni NFS od Criteriona zawiódł mnie na całej linii. Najbardziej czekam na Forze Horizon jestem ciekawy co z tego wyjdzie :) bo na NFS-a nie ma co za dużo liczyć :)

19. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Wiekszosc widze tutaj juz stracila nadzieje w ogole na NFS'a a reszta gra w typowe gangsterkie NFS'y. Ja osobiscie gram w kazda serie nfs'ow. Czasami lepiej jest odejsc od tych nielegalnych wyscigow i pokazac cos na torze. Zaloze sie ze jest paru takich ktorym lepiej powodzilo sie na drodze gdzie mozna bylo wszystko robic, niz na torze gdzie zle uderzenie przeciwnika - ostatnia pozycja do konca wyscigu. Wedlug mnie NFS jest w porzadku. Nie wymagam ostrej grafiki bo to nie jest potrzebne, chociaz The run wyszedl z dosyc dobra grafika. Poczekamy zobaczymy, ale po samej nazwie na pewno bedzie powrot ( moze kontynuacja ? ) do gangsterskich porachunkow, poscigow policyjnych itp. ; ].
    Szkoda tylko ze plota juz poszla, ale juz wczesniej cos mi sie o ucho obilo.

1 osoba to lubi.
  20. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Mam tak samo jak kolega wyżej. W każdego NFS'a jakiego grałem, podobał mi się. Czy to był Carbon, czy Pro Street. Nawet w Worlda da się nieźle bawić, gdyby nie te kosmiczne ceny Speedboostów i główny nacisk na tą walutę. Jestem co najmniej pewny, że MW2 (Nie Modern Warfare 2 -.-) również mi się spodoba :) Nie wiem czemu ludzie narzekają na 70% części NFS'ów, no ale cóż. Są gusta i guściki :)

21. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Most Wanted?! Jest! Jest! JEEEEEEEEEEEEEST! :D

Wczytywanie...

Poleć forum