1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zepsuta płyta główna Falcon po zamontowaniu RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kulitom, Luty 16, 2016.

1. kulitom

kulitom Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy jest możliwe uszkodzenie się płyty głównej po zamontowaniu RGH? Oddałem właśnie swojego falcona na przeróbkę. Serwisant twierdzi, że wszystko było ok, konsola chodziła i nagle uszkodziła się płyta główna. Oczywiście wymieni ją na swój koszt, ale pytanie czy to jest możliwe? Chyba że źle zamontował chip? Konsola działała u mnie przed przeróbką bez zarzutów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jest, choć nie zdarzyło mi się :) jeśli wymienia we własnym zakresie to spoko. Sprawdź co Ci wrzuci za płytę główną żebyś nie miał później problemów.

4. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jeszcze się nie spotkałem by po montażu RGH padła płyta z reguły jak coś pada to już podczas montażu wszystko zależy jak była wykonana Modyfikacja. Równie dobrze tak się stało że akurat po zamontowaniu rgh konsola skończyła swój żywot taki zbieg okoliczności

Wysłane za pomocą Xperia Z (6603)

Modyfikacja konsol Xbox 360 Phat/Slim - lt3.0/LTU/LTU2/RGH 1.2/RGH 2.0

5. kulitom

kulitom Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A co się może zepsuć tak o? Jedyne co mi przychodzi do głowy to połączenie jakiegoś układu z płytą, no ale tu wystarczyłby reballing, dobrze myślę? Tak o z siebie płyta główna może paść? :confused:
    Może zwarcie? Może niewidoczne uszkodzenie mechaniczne? Może kondensatory? Chociaż kondensatory widać, jak są uszkodzone.

Wczytywanie...