1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zepsuta ??

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Husbus, Listopad 30, 2008.

1. Husbus

Husbus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Sluchajcie konsole kupilem rok temu, a moze 2 nie pamietam juz dokladnie. Uzywalem jej naprawde sporadycznie (3 razy w miesiacu). Miesiac temu uruchomilem ja po kilku miesiacach nie uzywania i po kilku dniach zaczelo sie palic czerwona kontrolka i nie odzczytuje. Kupilem ja w Hiszpani i powiedziano mi tam, ze to jakis feler Xboxa, ze je odbieraja, naprawiaja, a potem odsylaja. Tyle, ze oczywiscie nie mam juz zadnego zaswiadzczenia zakupu. Slyszylsicie cos o tym? Czy znacie moze kogos kto moglby mi ja naprawic? Mieszkam aktualnie w Kaliszu. Dzieki za pomoc

Husbus

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Na RRoD(czerwona kontrolka) są 3 lata gwarancji i nie potrzebny jest do tego żaden dowód zakupu. Hiszpania należy do UE więc z gwarancją nie powinno być problemu. Wystarczy, że:

4. Husbus

Husbus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki

Dzieki, to co mi wyslales tez dostalem w Media Markt. Problem jest w dodzwonieniu sie do nich, ale bede probowal. Dzieki za informacje, ze na ta usterke sa 3 lata gwarancji, a wiesz moze jak dlugo trwa naprawianie tejze usterki? Cos slyszalem, ze wysylaja je do Niemiec?
    Pozdrawiam

5. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    ja słyszałem ze do Czech :p nie ważne :p max 2tygodnie oczekiwania z naprawą

6. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ja czekałem na swoją konsole tydzień, a średnio jest to 2 tygodnie. Konsole są wysyłane do Czech, a konkretniej Ricany-Jazlovice ;)

7. MARINO

MARINO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    A palą ci się na czerwono trzy diody czy jedna??

Wczytywanie...

Poleć forum