1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zepsute gry.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Enshu, Wrzesień 8, 2010.

1. Enshu

Enshu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka, mam do was pytanie i gorącą prośbę bo może mi coś podpowiecie. Otóż kupiłem na allegro 2 gierki od jednej osoby. W pierwszej aukcji było napisane że gra jest jak nowa, a w drugiej ze stan jest idealny. Realia są niestety inne bo obie gry są porysowane i nie działaja. Kupowałem za pomoca "Kup teraz" około 15 dni temu, przesyłka została nadana wczoraj a paczka doszła dziś. Jak to jest z domaganiem się zwrotu pieniędzy i co mogę wobec takiej osoby począć.
    Temat może i nie jest o xbox'ie ale ściśle go dotyczy. ;[

Bardzo prosze o pomoc,
    pozdrawiam i dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DraGula1337

DraGula1337 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otrzymany produkt nie jest zgodny z opisem aukcji.Nie jestem w stu procentach pewny, lecz możesz domagać się zwrotu pieniędzy, gdyż oszukano cię.Najlepiej zadzwoń do tej osoby, od której kupiłeś gry i powiedz o sytuacji jaka zastała.

4. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    ale jesli on jest dzieckiem i zrobil sobie jaja z niego to co? musisz najpierw sie z nim skontaktowac, jesli cie zingnoruje to piszesz/dzwonisz do allegro i mowisz co sie dzieje. oni juz sie zajma,albo zaproponuja sad :p

5. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Z dobrego serca mógłbyś podać nick tego oszusta , aby inni się nie przejechali.

Wczytywanie...

Poleć forum