1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zepsute save

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez icewater, Maj 31, 2011.

1. icewater

icewater Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Miałem xboxa 360 (starego) i kupiłem slima , chciałem przenieść savey i zrobiłem to za pomocą pendrive, jednakże co bym teraz nie odpalił na slimie to ciągle mam napisane że save jest nie do odczytania i czy chcę skasować go i zacząć od nowa albo grać bez savowania.
    Dodam jeszcze że profil na którym miałem te savey wszystkie próbowałem przerzucić pendrive i był jakiś problem to ściągnąłem go na konsole poprzez to odzyskiwanie profili.
    Proszę o jakąś pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nokia5800xm

Nokia5800xm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja mialem to samo,poddalem sie i czesc gier zaczalem od nowa.Szkoda mi tylko New Vegas i FFXIII bo juz raczej nigdy ich nie zalicze

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

4. icewater

icewater Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie też mam parę takich gier których będzie mi strasznie żal, to po co to przerzucanie save jest jak i tak nie działają ?

Wczytywanie...

Poleć forum