1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zepsuty dysk? Slim RGH HDD250GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vex1948, Wrzesień 10, 2014.

1. vex1948

vex1948 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, wczoraj zrzucałem gry z USB na HDD, pierwsza gra poszła bez zarzutów, lecz przy kolejnej pojawił się pewien problem. Pierwszy plik z gry (MotoGP 14), nazywał się "AvatarAssetPack", kopiowało go ze średnią prędkością 0.1Mb/min co mnie zszokowało i stwierdziłem, że anuluje kopiowanie przez FSD i próbowałem przez XeXmenu. Jednak było tylko gorzej... Powróciłem na FSD i nagle konsola się zawiesiła, po ponownym uruchomieniu stało się to samo, ale dodatkowo wyskoczyło mi okienko że FSD się zaciął (czy coś takiego). Więc zgrałem FSD(od eslord'a na pendrive) i odpaliłem z niej konsole.
    Zacinki wtedy nie występowały odrazu, niekiedy mogłem odpalić gre, a jak mi się udało już załączyć gre z HDD, to po paru minutach wyskakuje mi abym przetarł płyte ściereczką, następnie po wyłączeniu się gry wyświetla się kolejne okno, na którym jest napisane coś w stylu "błąd w plikach Xbox". Czyli tak jakby dysk się wyłączał podczas pracy i nie widzi tej "płyty". Dodatkowo, podczas zacięcia się Xboxa, z jego wnętrz wydobywa się dźwięk jakby dysk się próbował włączyć, ale nie potrafi. Niekiedy również po zawieszeniu się konsoli, włącznik z Xboxa świeci się na czerwono.

Podczas przeglądania różnych forów, nie znalazłem mojego problemu. Jednak obiło mi się o oczy, coś o tych plikach AvatarAssetPack. Czy to może mieć coś wspólnego, czy to dysk padł, czy może oprogramowanie? Proszę o pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Podlacz do hd tune. Zobaczysz uszkodzone sektory. Utylizacja dysku zakup nowego

Wczytywanie...

Poleć forum