1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zepsuty kabel komponentowy.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cHiNcoR, Luty 27, 2011.

1. cHiNcoR

cHiNcoR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie, otóż kabel komponentowy, który był w zestawie z konsolą uległ uszkodzeniu. Kiedy konsola jest podpięta poprzez ten kabel do tv, nie ma obrazu ani dźwięku. Podpiąłem konsolę poprzez taki sam kabel, który pożyczyłem od kumpla i wszystko jest w porządku. Mam teraz takie pytanie, gdzie mam zwrócić się o wymianę tego kabla do microsoftu, czy do media marktu (tam kupiłem konsolę) ? Oczywiście gwarancja jest wciąż ważna.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Kwestia czy Ty go w jakiś sposób uszkodziłeś czy sam uległ uszkodzeniu.
    Choć to tam w sumie w przypadku kabla nie będzie grało zbyt dużej roli.
    Możesz chyba w MM ale tam musisz chyba oddać całą konsole gdyż reklamujesz produkt, albo kontaktujesz się z MS i tam chyba podrzucą Ci po to kuriera który to zabierze da do serwisu i odwiezie. Taka jest procedura co do padów więc do komponentów innych chyba też.
    Jak zareklamować sprzęt masz gdzieś na forum krok po kroku

Link do procedury serwisowej

4. cHiNcoR

cHiNcoR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki :)

Wczytywanie...

Poleć forum