1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zepsuty laser?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dyniu, Marzec 18, 2011.

1. Dyniu

Dyniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Witam. Otóż dzisiaj najprawdopodobniej zepsuł mi się laser w Xboxie 360. Wsadziłem do napędu Liteon FIFE 11 gra nawet nie ruszyła i wyskoczyło mi "Otwórz napęd". Czy to może być zepsuty laser? Xboxa mam przerobionego i nie wiem czy wysłać na gwarancje czy mi przyjmą lub nie czy od razu dać do naprawy i zapłacić. A może jest jakiś domowy sposób na naprawę sprzętu? :) Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. speedi93

speedi93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jelenia Góra/Jeżów Sudecki
    a inne gry działają? jeśli tak to źle nagrana FIFA :)

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Zobacz czy inna gra chodzi :)

5. Dyniu

Dyniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Żadna gra nie chodzi. Sprawdzałem GTA IV i oryginalnego Assasina Creed'a

6. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  7. M4ciek

M4ciek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wiem, czy to pomoże... ale miałem dzisiaj taki problem. Oddałem x-a do flashowania z płytką w środku. Wrócił do mnie bez (wyjęta) :D. Po odpaleniu i włożeniu jakiejkolwiek gry pokazywał się napis, zeby otworzyć napęd. Przypomnialo mi się, że miałem kiedyś taki problem jak wyjąłem i włożyłem inną płytę podczas włączania konsoli... dopiero drugi raz ten sam manewr (włożenie płyty podczas animacji startowej) pomógł. Pokombinowałem w ten sposób kilka razy i w końcu zaskoczyło. Spróbuj - na pewno nie zaszkodzi.

Wczytywanie...

Poleć forum