1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zepsuty Laser

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Hawx, Marzec 23, 2012.

1. Hawx

Hawx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam posiadam konsole xbox 360 premium przerobiona i pozyczylem od kumpla oryginalna gre fallout 3 no i wlacza sie jest jakis loading i wywala blad zeby prztrzec szmatka i tak wkolko nic nie pomaga ,a u kuzyna na konsoli chodzi bezproblemowo czy to wina lasera? mam te troche piratow ktore z czasem nie chca wchodzic ... mam naped hitachi jaki bym musial zakupic nowy laser?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mitsurugi6

mitsurugi6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli z trudem czyta oryginały i piraty to obstawiam, że jest to laser. Nie wiem czy opłaca się kupować sam laser ja na twoim miejscu kupił bym od razu cały napęd. Na allegro znalazłem taki LASER HD63 DO NAPĘDÓW HITACHI XBOX 360 / WEJHEROWO (2207845257) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lecz poczekałbym na propozycje pozostałych użytkowników forum.

Wczytywanie...

Poleć forum