1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zepsuty naped konsoli xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jolunia, Czerwiec 23, 2015.

1. Jolunia

Jolunia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, czy ktoś moglby pomoc mi w naprawie napedu? Xboxa trafila zmora 3 czerwonych diod. Plyta zostala "zregenerowana" ;P w piekarniku, dziala, jednak naped nie otwiera sie, nie czyta plyt zupelnie nic. Bawie sie z tym xboxem juz od jakiegos czasu i prosilabym o pomoc w naprawie napedu. Z tego co czytalam to chodzi o jego sflashowanie, moge sie jednak mylic. Pozatym wymienialm w nim tak dla zasady laser, wyczyscilam gumke, ogolnie byl rozebrany na tysiac czesci. Czy ktos ma jeszcze jakis pomysl? Dodam jeszcze ze robie naprawe sama w domu, nie mam profesionalnego sprzetu.. pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. BulletPOL

BulletPOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie wiem ile teraz kosztuję wymiana napędu, ale czy nie lepiej będzie kupić jakąś używaną X360 na allegro? Takie konsole chodzą już po 200-300zł.

4. jary84

jary84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Andrychów
    Ubity South Bridge, śmietnik.

5. Jolunia

Jolunia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moze i by szło, ale jestem z czasow co sie naprawialo co sie dalo a nie wyrzucalo . Nie chce yebz mi ktos naped naprawial chodyi yebzm yrobila to sama w domu ł=

6. Jolunia

Jolunia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ostatnia edycja: Lipiec 11, 2015
  7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kiedyś się naprawiało bo były ku temu przyczyny, konsole z piekarnika i tak prędzej czy później szlak trafi. Na forum wielu specjalistów ale przelicz koszta gdy za 150zł można kupić kolejną sprawną konsole a za 300 cały zestaw.

Wczytywanie...

Poleć forum