1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zepsuty napęd przy wymianie lasera

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dzonywzk, Sierpień 2, 2012.

1. dzonywzk

dzonywzk Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    witam miałem problem z laserem w dvd benqu kupiłem nowy laser ale okazało sie po założeniu że nie czyta płyt później zobaczyłem że plomba antystatyczna była rozlutowana czyli ktoś mi sprzedał laser zepsuty używany ale po założeniu starego lasera konsola już nie czyta płyt tylko pyka przy odczycie płyty i wyskakuje napis otwórz napęd co można z tym zrobić czy napęd umarł do końca i w razie co jak wyjąć klucz napędu żeby nowy kupić będe bardzo wdzięczny za pomoc i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. DavidBeckham

DavidBeckham Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiesz co nie pomogę ci tym bardzo ale taka rada nie wymieniaj części u jakiś gości na giełdzie czy gdzieś szukaj hmmm jak naprzykład w krakowie mam taką fajną że tak powiem budke i tam są różne gry/pady/ itp do xboxa i ps i tam gdy musiałem wymienic laser z napędem dałem xboxa i może czekałem 10 dni na konsole ale przynamniej tam mam pewność że będzie działać pokazała mi taka pani po naprawie moj xbox i działal jak nalezy jedyne 200 zł ;P

Wczytywanie...

Poleć forum