1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zepsuty napęd w xboxie 360, transfer kit

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez memeczyslaw, Październik 5, 2010.

1. memeczyslaw

memeczyslaw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam moj napęd w xboxie powoli sie sypie, nie ktorych gier nie moge zainstalować ani grać (błąd miękka szmatka) musze wymienic laser albo napęd ale pomyslalem czy tanszym rozwiazaniem nie bylby kabel transfer kit ktory kosztuje 30 zl. Czy za pomocą tego kabla moglbym obraz gry ktory mam na komputerze zainstalować na dysku xboxa? czy zainstaluje w ten sposob gre tak jagbym robil to za pomocą płyty? zalezy mi tylko aby zainstalowac gre na dysku, dzieki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przylaczam sie do tematu, ale jesli jednak by sie dalo musial bys i tak nagrac plyte nie wazne czy by dzialala czy nie ale musisz meic ja do odpalenia.

4. memeczyslaw

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tak wiem o tym nie ma problemu zeby odpalić, mam problem zeby zainstalować

5. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wyczytalem ze normalnie mozna gierki rpzerzucac oooo i jakis kolega w moim temacie wspomnial ze transfer kita nie trzeba miec tylko mozna zaoszczedzic rozbirajac dysk i jakims tanim kablem. tylko nie wiem jakim trzbea go wypytac :):):):):):)

6. memeczyslaw

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja jednak wole sie nie bawic w takie rzeczy, bo nie umiem chyba zainwestuje w ten kabel moze jeszcze ktos potwierdzic ze mozna instalowac gry z komputera na dysk xboxa za pomoca tego kabla?? chce miec pewnosc zanim go kupie

Wczytywanie...

Poleć forum