1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zepsuty naped

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nowyswiezak, Listopad 11, 2014.

1. nowyswiezak

nowyswiezak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, dzis rozkreciłem konsolę, bo napęd już całkowicie przestał mi czytać płyty. Rozkrecilem naped, wyczyscilem wszystko i skrecilem . Po wlaczeniu xboxa naped sam sie otwieral i zamykal (okazalo sie ze ****lem bialy kabelek przy skrecaniu napedu). Zlutowalem kabelek, ale ciagle sie otwiera naped. Teraz mam kilka pytan:
    1. Lepiej zrobic rgh czy naprawic/wymienic naped. Dodam, ze z live nie korzystam
    2. Czy do zrobienia lub uzywania rgh potrzebny jest naped czy normalnie bedzie dzialac bez napedu

Xbox falcon, lt. 3.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Trzeba sprawdzić na innym napedzie czy Ci czasem mostek nie padł. Jeśli będzie ok to wtedy dokładnie sprawdzić naped, a dokładniej czujnik tacki.

4. nowyswiezak

nowyswiezak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przypuscmy, ze padl mostek jaki by byl koszt naprawy? czy bez naprawiania go zrobie rgh?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    150zl. Nie będzie ci działać poprawnie rgh z takim mostkiem

Wczytywanie...

Poleć forum