1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zepsuty pad,co zrobić?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez francy, Styczeń 24, 2014.

1. francy

francy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kupiłem konsole w październiku 2013, konsola jest na gwarancji. Niestety pewnego dnia upadł mi pad i nie działa przycisk LB . Sklep w którym kupiłem konsole niestety zamkną działalność w moim mieście . Co mam zrobić i jak zareklamować oraz komu ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    do Microsoftu, druga sprawa ze nie wiadomo czy reklamacja zostanie uznana

4. jary84

jary84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Andrychów
    Spróbuj telefonicznie do M$! Tylko raczej użyj określenia że jakimś cudem sam przestał działać!

Uszkodzenia z winy użytkownika nikt Ci nie zareklamuje!

Pomogłem? Daj przydatne! Dziękuje!

5. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Ewentualnie jakiemuś serwisowi, jeżeli nie słychać i nie czuć charakterystycznego "pyknięcia" to do wymiany jest switch za 40gr :)

Wczytywanie...

Poleć forum