1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zepsuty pad - przeskakujący triger.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Wojol92, Październik 5, 2015.

1. Wojol92

Wojol92 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Witam,
    jestem świeżym posiadaczem konsoli Xbox One, kupiłem zestaw używany z dwoma padami.
    Jeden z padów miał taki problem, że gdy wciskałem lewy stick blokował on się w pewien sposób, dziwnie przeskakiwał. Było to denerwujące i postanowiłem rozkręcić pada.

1- http://puu.sh/kyHcA/7d02e44829.jpg

2 - http://puu.sh/kyHdk/94a9445f94.jpg

Po otwarciu zauważyłem, że brakuje plastikowej części którą zaznaczyłem na drugim obrazku kolorem czerwonym. Szukając w internecie nie tylko ja mam taki problem -

Postanowiłem, że przełożę plastikową część z prawego sticka bo jest mniej używany i wciskany.
    Wszystko pięknie fajnie jednak po założeniu i kilku ruchach sticka wciąż on wyskakuje, niby pomysłem jest kropelka jednak wołałbym się najpierw dowiedzieć dlaczego tak się dzieje? Plastik jest cały, nic nie jest uszkodzone więc dlaczego za każdym razem wyskakuje?
    W jaki sposób Wy to naprawiliście?

Dodatkowo znalazłem ciekawą rzecz, cały nowy, identyczny stick kosztuje 21zł a poprawiona wersja z metalową wersją 8zł - http://allegro.pl/analog-do-pada-pad-xbox-one-joystick-drazek-orygin-i5707864330.html
    z chęcią na taki bym wymienił jednak nie podołam już takiej "operacji".

Pozdrawiam

Ostatnia edycja: Październik 5, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Miałem to samo tylko że po prostu odesłałem pada na gwarancje i dostałem nowego po tygodniu. Jak nie ma innej możliwości to klej no bo co ci pozostanie, jedynie wymiana sticka ;) (BTW. Trigger to spust jak LT czy RT)

Wojol92 lubi to.
  4. Wojol92

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Gwarancja w moim przypadku na pada odpada, masz rację, stick, mój błąd :)

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Ja miałem to samo w moim padzie kupiłem kropelkę i po kłopocie trzyma elegancko, tylko uważaj jak będziesz kleić by klej nie dostał się do mechanizmu analoga u mnie tak się stało lecz po paru mocnych ruchach wszystko działa jak trzeba

Wojol92 lubi to.
  6. Wojol92

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Skleiłem kropelką jak polecaliście, pad działa jak nowy.

Wczytywanie...

Poleć forum