1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zepsuty pad!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Dzokej, Marzec 22, 2011.

1. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    zepsul mi się pad(lb) chodzilem po naprawach i nic.czy jesli wysle do ms to mi go naprawią lub wymieńią na nowy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
    Jeżeli pad jest jeszcze na gwarancji to zadzwoń do M$ - poproszą zapewne o odesłanie im starego pada a w zamian wyślą nowego. Kiedyś to tak działało i raczej nic w tej kwestii się nie zmieniło :)

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jak masz ważny paragon to dzwon. jeśli nie masz, lub masz nieważny paragon, to nawet nie masz co liczyc. ja do nich dzwoniłem, bo pad mi się rozwalił 3 dni po gwarancji i nie mogli go przyjąc, wszystko monitoruje system...

Wczytywanie...

Poleć forum