1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zepsuty prawy analog pad X One

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez nox3345, Lipiec 10, 2015.

1. nox3345

nox3345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Cześć, mam nadzieję że to dobry dział. Jeśli nie to proszę o przeniesienie :)

Przechodząc od razu do tematu, mam oczywiście swojego pada do X One. Dbam o niego, jest ogólnie bezpieczny. Wczoraj wstałem rano pełny sił, i postanowiłem sobie pograć. Po odpaleniu gry się zdziwiłem. Kamera po prostu w dość szybkim tempie uciekała mi do góry. Co teraz? Jest to prawdopodobnie wina analoga, np. w internecie strona przewija mi się także do góry. Czy da się coś z tym zrobić? Jak na razie nici z grania. Mam gwarancję ale to chyba na całą konsolę, poza tym zaraz mi powiedzą że to wina użytkowania. Jakieś pomysły? Nie mam zamiaru kupować nowego pada.

Dzięki! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Masz gwarancje na pada, wymienią go bezpłatnie.

4. nox3345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Szczerze naprawdę nie chce mi się wierzyć ale jutro pojadę i spróbuję. Jeśli mi nie wymienią to pozbywam się xboxa i kupuję komputer bo to będzie śmiechu warte. Za myszkę i klawiaturę dam ok. 30 zł a nie 200 za pada który sam się psuje w nocy ^^ .

5. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Ja miałem podobny problem z padem dołączonym do zestawu. Po pół roku użytkowania padł lewy analog i wymieniłem go samodzielnie bez żebrania u MS. Na YT jest wiele poradników jak to zrobić, ale na filmikach używają lutownicy z powietrzem (nie znam fachowej nazwy). Mi się udało przy pomocy zwykłej lutownicy i torxów. Jakby ktoś chciał samodzielnie wymienić analog przy pomocy zwykłej lutownicy to służę pomocą merytoryczną.

Ostatnia edycja: Lipiec 11, 2015
  6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Pada reklamujesz na infolinii/lub www Microsoft. Kurier przyjedzie za 3 tyg wróci nowy pad. Nie musisz zachowywać się jak rozgoryczone dziecko,

JaZz i petroz lubią to.
  7. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
    Też miałem z tym problem, zamówiłem kuriera na infolinii ms i na drugi dzień był kurier. I po tyg dostałem info że już drugi pad jedzie do mnie.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

8. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jak wyżej pad jest objęty gwarancją baa znajomemu ostatnio padł headset zaszedł do sklepu kazali oddać cala konsole i wymienili na nowa ale to w Anglii bylo akurat .

9. nox3345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Cześć kolego. Na początku powiem że nie jestem rozgoryczonym dzieckiem, odpuść sobie proszę takie komentarze.

Wracając do tematu, pojechałem do dwóch sklepów (carrefour), w żadnym nie chcieli wymienić. Zwróciłem się więc z telefonem do Microsoftu. Odebrał bardzo miły pan, z którym miło mi się rozmawiało, niestety na końcu rozmowy wyjaśnił że to może być przyczyną użytkowania i że nie ma możliwości wymiany. Wyśmiałem go i sobie odpuściłem. Na następny dzień zadzwoniłem ponownie, licząc że odbierze kto inny, niestety był to ten sam pan, który starał się wmówić mi że to moja wina i że nie ma żadnej możliwości wymiany.

Wierzę wam chłopaki z góry że wam się udało, ale jak widzicie ja nie mam szczęścia. Xbox idzie w odstawkę bo moim zdaniem jest to śmiechu warte, pozdrawiam :)

10. akir

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Czyli konsultant tez cie wyczuł. Może strona www cie przepusci hehe

11. sqbnc

sqbnc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BBA
    Wbijasz na www xboxa dajesz zlecenie wymiany akcesoriów wybierasz pada, zamawiasz kuriera i po krzyku ;-)

G2 / SwiftKey

12. nox3345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Można zamknąć, Xbox sprzedał się szybciej niż dojechałby kurier.

13. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ja wczoraj zadzwoniłem do ms bo tez reklamowałem pada. 20 minut na telefonie i pada bez problemu mi przyjeli wysłali na email naklejkę na paczke dla kuriera ze wszystko jest opłacone podali numer do kuriera UPS w moim przypadku. Kurier zamówiony o 16h28 dokladnie i 17h10 juz był u mnie po paczke . Wszystko na koszt MS . Paczka pojechała do Niemiec na naprawę bez problemu .Nie wiem wiec czy szybciej sprzedałeś konsole niż kurier sie pojawił tym bardziej nie wiem jak tobie gwarancji nie uwzględnili. Moj pojechał bo przycisk A przy pisaniu wiadomości podwójnie wpisywał litery . Może to wina użytkowania jak by nie bylo pad ma prawie 2 lata ale gwarancje ma i musza go przyjąć .

14. akir

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Na pada jest 6 miesiecy gwarancji z tego co pamietam. Microsoft nie jest sprzedawca i nie musi przyjmować produktów.

15. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Pad jest objęty ta sama gwarancja co konsola bynajmniej u mnie musiałem podać numer seryjny konsoli oni sprawdzili i uwzględnili bez problemu .(Konsola kupiona na światową premiere wiec zaraz będzie 2 lata )

16. nox3345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Witam :)
    30 minut po wystawieniu Xboxa na sprzedaż dostałem wiadomość od zainteresowanego, odbiór osobisty z mojego domu. Gdy przyjechał, wszystko mu pokazałem, a także problem z padem. Nie przeszkadzało mu to, zakupił Xboxa, potem skontaktował się z Microsoftem. Kontaktował się w środę, odpowiedzieli mu że kurier przyjedzie do niego do tygodnia czasu. Jeszcze się nie pojawił, jest teraz weekend, więc ma nadzieję że do kolejnego piątku się pojawi. Tak, mam z nim nadal kontakt ponieważ to zainteresowanie z mojej strony czy wszystko będzie okey.

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum