1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zepsuty TV CRT?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez BratJana, Październik 23, 2010.

1. BratJana

BratJana Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam TV CRT philips co prawda ma 6 lat (ale kosztował 8000 więc najgorszy shit to on nie jest)ale w porównaniu do jakiejś gó******j sony bravi na wystawnie, na której leci "tvn hd" to obraz z kablówki analogowej na moim TV-żyleta :p tylko jest z nim problem.. raz zepsuł mi się w nim kineskop więc do naprawy i w naprawie zabrali 100zł i powiedzieli, że "podgrzali" kineskop - lol? I przed tym jak padł w nim kineskop zaczęły się na ekranie pojawiać dziwne kreski/paski/kolory itp. a teraz rok po naprawie na normalnych kanałach wszystko ok tylko jak przełączę na xboxa to pojawiają się takie cieńkie niebieskie skośnie kreseczki ... Co z tym fantem zrobić? Aha i xboxa 360 podpinam przez przejściówkę na 3 chinche czy coś podobnego na scart(euro) :p

P.S. Mama mi powiedziała, że kupi nowy TV jak ten się zwali . Jak go najszybciej udu***yć?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    No to tak jeśli chcesz szybko pozbyć się tego tv to wystarczy zrobić coś takiego: YouTube - TV Break :))

A jeśli chodzi o te paski itd. Może po prostu telewizor już jest troszkę przestarzały albo wejście euro się psuje no oczywiście może być jeszcze jedna opcja : Panowie nie przyłożyli się do roboty...

A i jeszcze jedno. To że na twoim tv jest lepsza jakość obrazu to przeważnie norma gdyż do oglądania telewizji TV CRT > TV HD . W Crt : Czarny jest bardziej czarny niż w "cienkich" telewizorach. :/ Tak mnie kiedyś uczono i tego się trzymam..

4. BratJana

BratJana Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to po **** ludzie kupują nowe tv jak crt jest lepsze? . A sposób rozzwalenia jakiś taki bardziej "naturalny"?

5. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    TV CRT oddaja kolory owiele lepiej niż LCD/plazma i to jest prawda znana od wieków! Są modele które mogą wyświetlać nawet HD, wtedy płaszczaki mogą się schować ze swoim podkręconym sklepowo obrazie.

Co do tematu, najprawdopodobniej podkręcili Ci trafopowielacz, tzn wyższe napięcie zasila teraz kineskop. Przez to mogą się pojawiać takie paski. Lub się mogę mylić, najlepiej jak napiszesz na forum elektroda.pl , niż tu. Przydało by się najpewniej wyczyścić wnętrze tv, sprawdzić cewki odchylania czy nic nie poprzestawiali itp.

6. BratJana

BratJana Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no ok ale jest jakaś szansa, że się w najbliższym czasie rozwali? BO mi natym zależy tlyko żeby sam z siebie się rozwalił... bo jak nie to stary przyniesie jeszcze starszego crt.. a tak to wysepie jakąś plazmę albo lcd 42" :p

7. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Hmm może po to gdyż Nowe w mniemaniu wielu ludzi oznacza lepsze , cool itd. A no i jak Apacer napisał tv CRT nadają się jedynie do kablówki itd bo mają lepsze kolory. A w grach rządzą lcd i plazmy :)

8. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jak masz cienkie paski na ekranie
    to wymień kabel którym podłączasz xboxa do TV
    albo spróbuj odłączyć inne urządzenia które są w tym samym czasie
    podłączone pod ten TV - jak są
    co do uwalenia tego TV z 8tys. to lepiej go sprzedaj na aukcji
    zwróci się część kasy i będzie w sam raz na nowy LCD
    ale jakbyś bardzo chciał go załatwić to tam gdzie normalnie podłącza się
    antenę podłącz 230V z gniazdka i będzie BUMMM... i po głowicy
    tylko uważaj żeby cię prąd nie kopnął :) - nie ponoszę odpowiedzialności za to co napisałem

Wczytywanie...

Poleć forum