1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zerowanie wyniku gracza na LIVE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AmigoXX, Luty 9, 2012.

1. AmigoXX

AmigoXX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zauważyłem ostatnio kilka kont, które na stronie xbox.com na koncie LIVE mają informację, że wynik gracza został wyzerowany ze względu na oszustwa. Za co coś takiego można dostać i czy to raczej wiąże się z wielokrotnymi oszustwami czy również z pojedynczym wybrykiem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. JWP.

JWP. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sjz
    Ściąganie save'ów gier by mieć więcej aczków z to się głównie dostaje zerownako :)

4. AmigoXX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A po jakim czasie można dostać zerowanko? Jakoś po paru dniach, miesiącach? Czy jeśli minie jakiś okres to można czuć się bezpiecznym? Pytam jak bandyta bo dałem dostęp do konta osobie, która ma mi jakoś załatwić osiągnięcie za 10 prestiż w World at War, a okazało się że sama ma wyzerowane konto, bo wielokrotnie hackowała każde Call of Duty. Pytam więc czy po jednym takim wybryku powinienem się martwić.

Kiedyś jakiś gość z tego forum po prostu zaprosił mnie do lobby na innym koncie i dostałem osiągnięcie, a przez rok nie działo się nic. Ten robi to jakoś inaczej i potrzebuje mojego konta.

5. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    jasne, że powinieneś się martwić... M$ bardzo łatwo może wykryć takie modyfikacje - pytanie czy trafią akurat na ciebie :)

6. AmigoXX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dlatego pytam czy jest jakiś okres czasu po którym mógłbym poczuć się bezpieczniej, że już raczej nie trafią :)

7. JWP.

JWP. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sjz
    zależy jeśli jest to tylko jeden aczek to nie ale niektóre mózgi nie uruchomią nawet gry a już wgrają sobie sava i mają wszystkie aczki odblokowane w tym samym czasie i M$ od razu się orientuje a poza tym co to za frajda wgrać sobie sava do gry i nie słyszeć przecudownego dźwięku acziwka. :)

Czyli raczej na pewno dadzą ci spokój

8. AmigoXX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To są dwa osiągnięcia - za 1. i 10. prestiż i będą mieć tą samą datę. Warte są 0G także nie zwiększą nagle mojego gamescore'a o 5000G w 20 minut :D Robię to tylko dlatego, że te dwa osiągnięcia są badziewne i psują całą grę, którą zamierzam scalakować normalnie, jak i resztę osiągnięć które posiadam.

9. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    Ja to nie rozumiem po co wgrywać punkty gamecore, według mnie liczy się dobra zabawa i przyjemność z gry a nie zbieranie jakiś punktów.

10. AmigoXX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja nie wgrywam punktów Gamescore. Chcę tylko chore warte 0G osiągnięcie, które musiałbym robić 300 godzin na hackowanym multi, które mnie nie kręci, a uniemożliwia mi ono zrobienie 100% tej bardzo dobrej gry. To jedyny taki przykład, bo przez rok zrobiłem 30000G i każdy z tych punktów to efekt dobrej zabawy i gry.

11. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    no ok spoko ale dajmy np. ze masz jakaś grę masz w niej 950g brakuje ci jednego osiągnięcia by mieć calaka to wgrywasz pytam sie po co? Widocznie jesteś nie wystarczająco dobry by go wbić i twierdze że to oszustwo!! Osoby wgrywające Gamescore powinny mieć nie tylko wyzerowane konto jak i bana na usługę xbox live czyli bana na konsole !!

12. AmigoXX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W tym się zgodzę, że wgrywanie punktów jest bez sensu, a wgrywanie całych gier to głupota.

13. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    popieram maczosito :p ze te GS sa do bani czym taka osoba grajaca na piratach przerobiona konsola ma z 200 tys + GS a ta na orginalłach okolo 5 tys :p zalezy od czasu grania ja tam bym sie cieszyl jak b,ym mial conajmniej 10k :p ale liczy dobra zabawa ja np nie patrze na pkt i czekam na wiedzmina juz niedlugo premiera :p

14. AmigoXX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Widzę właśnie konto chłopa z innego forum, który ma wgrane jednego dnia calaki w GTA 4, Forzie 3, Call of Duty 2 i 3, Fifie World Cup 2010, GoW 2 w 2010 roku i nie został wyzerowany, także po gównie za 0G chyba nie będę musiał spędzać bezsennych nocy zamartwiajac się skoro taki idiota dalej spokojnie sobie gra...

15. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    a ci co wgrywaja save zeby miec max gs musza miec przerobiona konsole ? nie to ze chce to zrobic ale ci co maja przerobiona to po co im to :p powinno byc tak ze ci co maja przerobiona konsole nie maja prawa grac online ale to tylko moje zdanie :d

Wczytywanie...

Poleć forum