1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zespół deweloperski Project Spark

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gamesxpl, Styczeń 25, 2015.

1. gamesxpl

gamesxpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Knurów
    Dzień Dobry!
    Poszukuje kilku doświadczonych osób do tworzenia gier na Xbox One w aplikacji Project Spark. Mój gamertag na Xbox Live: GAMESXpl
    W Project Spark stworzyłem dwa tytuły: Remix To Remix oraz For Scarlet.
    Proszę chętne osoby, aby zgłaszały swoje Gamertagi w tym temacie i napisały do mnie na Xbox Live. Wymagania to minimum 10000 Gamercore (ja mam 17045G) oraz wiek powyżej 15 lat (ja mam 16). Dziwi mnie fakt, iż stworzyłem niegrywalną grę (gra gdy została uruchomiona się wyłączyła) zagrało w nią 4400 osób w ciągu 3 dni i jej ocena wynosi 8.7/10 punktów. Natomiast stworzyłem moją kolejną grę (tym razem fajną, dobrze grywalną, nie nudną) z gatunku FPS i została zmieszana z błotem, ma ocenę 2.9/10 punktów. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć tę grę z oceną 3.3/10 to zapraszam do zagrania, gdyż według mnie jest całkiem dobra. Jej tytuł to For Scarlet.

Ostatnia edycja: Styczeń 25, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum