1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zestaw do xboxa

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kerix, Grudzień 2, 2009.

1. kerix

kerix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chcialbym sobie sprawic zestaw 5.1 ktory teraz w 80% przeznaczony bylby glównie pod konsole xbox360,a 20% to filmy dvd, dobrze by bylo jeszcze jakby dobrze sprawował sie w zwykłym sluchaniu muzyki-trance house techno.W przyszlosci będę mial jeszcze cyfra+ albo n.
    Głownie zalezy mi na tym aby otrzymac dzwiek hmmm przestrzenny w grach.
    Na sprzet do dyspozycji mam jedynie 1000zl dlatego na zestaw 5.1 +amplituner nie ma szans, dlatego zastanawialem sie teraz czy nielepiej by bylo kupic amplituner+ 2 kolumny, a gdy bede mial mozliwosc dokupie kolejne 2 kolumny potem centralna i na koniec subufer.
    Nie jestem zadnym audiofilem ktory potrzebuje niewiadomo jakiego sprzetu, kuzyn ma jakis zestaw lg plastikowy 5.1 wraz z dvd i powiem wam ze dzwiek jest bdb jak dla mnie a za caly zestaw dal okolo 600zl, wiec nie mam zadnych wygorowanych potrzeb ,mam taka nadzieje
    Dlatego prosze was o pomoc w wyborze amplitunera i 2 kolumn do 1000zl -100/+100. i propozycje jakie kolumny musze kupic w przyszlosci

Wczytywanie...

Poleć forum