1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zestaw Gier Nowe Hity Oryginalne !

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez miraclebit, Listopad 13, 2014.

1. miraclebit

miraclebit Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Witam w dniu dzisiejszym mam do sprzedania swoją kolekcję gier do xboxa 360 na gry wydałem dużo pieniążków teraz oddaje za bezcen mogę sprzedać każdą grę pojedynczo nie ma problemu wszystkie gry w pudełkach w stanie bardzo dobrym żadna płyta nie porysowana . Cennik pojedynczych gier
    poniżej : GTA 5 - 110 zł Fifa 14 - 60 zł Fifa 13 - 40 zł RaceDriver Grid - 30 zł Crash TIme 2 - 30 zł Ufc Undistuped 3 - 60 zł Pes 10 - 30 zł Resident evil 5 - 40 zł Forza motorsport 4 - 60 zł Max payne 3 - 40 zł W razie pytań prosze o kontakt 509-409-047
    edit
    Up Link Allegro Gta 5 , Fifa13/14 , Ufc 3 ,Forza 4 , Łódż Okazja (4797881773) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Info orso // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj. REF co 24H dla przypomnienia.

Wczytywanie...

Poleć forum