1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zestaw Instrumentów ROCK BAND

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tur, Październik 31, 2009.

1. tur

tur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam do sprzedania Zestaw Instrumentów ROCK BAND.

Czyli jak wiadomo: perkusję, gitarę i mikrofon. Są to instrumenty wyprodukowane do części pierwszej gry Rock Band.

Za cały komplet życzę sobie 300 zł + wysyłka.

Na życzenie mogę dodać grę Rock Band 2 lub Guitar Hero: World Tour (cena gry do ustalenia).

Aukcja wystawiona na allegro : Zestaw instrumentów ROCK BAND! Prawie Nowe!OKAZJA (802262994) - Aukcje internetowe Allegro

Instrumenty były używane, ale niezbyt intensywnie. Ich stan oceniam na bardzo dobry.

Mam oryginalne pudło do zestawu instrumentów oraz instrukcje obsługi.

ZAPRASZAM!

2. Lotnik421 Xbox One

3. tur

tur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    up

nieaktualne.
    sprzedany zestaw + RB2.

4. xboxfun

xboxfun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee............................

Wczytywanie...

Poleć forum