1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zestaw Kina Domowego - jaki wybrać ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Simo, Styczeń 29, 2013.

1. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Witam mam zamiar kupić kino domowe tak do 1800zł i nie na części tylko gotowy zestaw. Może jest ktoś w temacie i podpowie mi cokolwiek, np. jakie firmy omijać, a które są liderami, bo tak samo jak z TV czy Latpopami jest chłam ale i jest dobry sprzęt, a na kinie domowym wogóle się nie znam i pewnie wygląd miałby u mnie największe znaczenie.

Na tym kinie pogram troche na xoboxie ale przedewszystkim dla filmów mam zamiar kupic.

Jakieś wskazówki na temat mocy czy nie wiem jaki materiał, no drewno chyba najlepsze. Ale może przedewszystkim jakie firmy są dobre.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Żadne gotowe kino za takie pieniądze nie bedzie dobrym sprzętem.

4. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Jeśli masz zamiar się wypowiadać to najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem.

Nie jestem jakimś audiofilem i nie mam zamiaru kupywać sprzętu za 3K a za 1.800 na pewno coś dobrego się znajdzie aby miło filmy pooglądać.

5. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Rzecz w tym że można za tą kwotę złożyć zestaw ampli + kolumny i jakość bedzie znacznie lepsza niż z plastikowego badziewia.

Np. http://www.polpak.com.pl/produkt/72...306_+_Amplituner_kina_domowego_ONKYO_TX-SR313

Wczytywanie...

Poleć forum