1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zestaw komputerowy do 3500 zł i monitor około 500 zł.

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez domimura15, Sierpień 5, 2016.

1. domimura15

domimura15 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Witam. Chciałbym kupić sobie nowy sprzęt komputerowy, gdyż na moim starociu nie mogę pracować i w nic pograć. Już od dawna nie miałem czasu przeglądać nowości na ten temat i nie wiem co najbardziej opłaca się zakupić, i co jest najlepsze w danej cenie. Interesuje mnie komputer za około 3500, te parę złoty można wyjechać. Chciałbym aby był po prostu jak najbardziej wydajny i dobry w tej cenie. Jeśli odpali dobre gry to i pracować też się da :D. W kręcenie raczej nie będę się bawił. Chciałbym aby było w nim wi-fi nie mam pojęcia czy obecnie takie pł. główne są produkowane, czy nie trzeba dokupić karty sieciowej do płyty. W cenę oprócz podzespołów wchodzi system i obudowa, czyli po prostu full nówka. Druga sprawa to monitor w cenie około 500 zł. Tak jak wcześniej pisałem można troszeczkę wyjechać. Monitor chciałbym aby był z wejściem hdmi, full hd, około 22 cale ( nie musi być bardzo duży), jak najlepszy czas reakcji i ogólnie aby dawał jak najlepsze efekty przy graniu. Moja propozycja to coś takiego: http://www.komputronik.pl/product/2...m_medium=slt_product&utm_campaign=tpl_product
    C. Chciałbym abyście wysyłali mi zestawy z komputronika i monitory, gdyż to chyba jedyny taki sklep do którego mam blisko i w razie gwarancji, zwrotu itp. itp. mogę załatwić wszystko na miejscu i nie bawić się w wysyłki. I zawsze można opierdzielić. Czekam na wasze propozycję i z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kwasek

Kwasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Giżycko
  4. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    już gdzieś wklejałem ten link:
    http://www.morele.net/inventory/info/OGrJQH
    chyba krzys190 go zapodawał.'
    ja kupiłem dokładnie ten zestaw(2800pln), z tym że zamiast 8GB, wziąłem sobie 16GB.
    jak to chodzi?
    w zasadzie nie idziesz na żadne kompromisy. odpalasz nowy tytuł, i zapiedralasz.
    takie gta5, bf4, czy coś z tej "generacji" gier, łazi na wysokich, w pierdyliardzie fps.
    jak dla mnie, zayebisty zestawik. tzn. nie dla mnie, bo ja na pc nie gram. :D
    tu recka tego zestawu:

nie daję z komputronika, a z morele. ale idea ta sama. zobacz po prostu, jakie to ma bebechy, i ew. w kompu sobie zamówisz taki. ;P

5. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Złożyłem zestaw za 3,5 z systemem. Kierowałem się tym co mi wysłałeś i myślę, że wyszło ok. Chyba dodam tam jeszcze dysk ssd 128 gb do systemu. Ktoś wie czy w komputroniku montaż opiera się tylko na zmontowaniu zestawu lub również instalacji systemu i ogólnie przygotowaniu go do użytkowania ? Jeśli instalują system to czy wymagany jest napęd?

Załączniki:

6. f1older

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    od razu mówię, że nie wiem, gdybam sobie.
    ale jeśli zamówiłeś z systemem, i oni składają zestaw, to prawdopodone że go zainstaluja.
    co już wiąże się z tym, że napęd nie byłby wymagany.
    podkreślam, nie wiem tego, ale tak bym zakładał, gdybym to ja to kupował.
    bo generalnie, jeśli twierdzą że jest gotowy do użytkowania, to pozwala to tak podejrzewać.
    prościej byłoby do nich zapytanie wysłac. ;P

7. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Raczej instalują. Mnóstwo osób pisze, że mają być niedługo nowości i sprzęty mogą tanieć. Wstrzymam się do września i pośledzę trochę jak to wygląda. Teraz rozejrze się za monitorem. Gdybym jednak miał zamówić wcześniej jakie wskazówki mogę im napisać ? Odnośnie instalacji systemu np. na dysku ssd i podziału dysku itp.itp. ?

8. f1older

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    no to akurat, to na pewno.
    system na ssd, drugi dysk wolny.
    w adnotacji zaznacz jakiejs, na morele bylo cos takiego, o ile pamietam.

9. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Za 500zł to raczej nie monitor tylko produkt monitoro-podobny ;) Gdyby to tak przełożyć na język codzienny to ten monitor na matrycy TN to taka mortadela wśród wędlin ;) Ale do amatorskiego użytku pewnie spokojnie wystarczy.

10. AS185

AS185 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WAW
    Ten system może być za te pieniądze. Jeżeli ci odpowiada, to bierz. Monitor, również w tej cenie jest przystępny.

11. f1older

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    to było w sierpniu, geniuszu...

12. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    No to w październiku ten sprzęt to złom do upgredu. #pcnikogo.

Wczytywanie...

Poleć forum