1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zestaw komputerowy do 3500 zł i monitor około 500 zł.

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez domimura15, Sierpień 5, 2016.

1. domimura15

domimura15 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Witam. Chciałbym kupić sobie nowy sprzęt komputerowy, gdyż na moim starociu nie mogę pracować i w nic pograć. Już od dawna nie miałem czasu przeglądać nowości na ten temat i nie wiem co najbardziej opłaca się zakupić, i co jest najlepsze w danej cenie. Interesuje mnie komputer za około 3500, te parę złoty można wyjechać. Chciałbym aby był po prostu jak najbardziej wydajny i dobry w tej cenie. Jeśli odpali dobre gry to i pracować też się da :D. W kręcenie raczej nie będę się bawił. Chciałbym aby było w nim wi-fi nie mam pojęcia czy obecnie takie pł. główne są produkowane, czy nie trzeba dokupić karty sieciowej do płyty. W cenę oprócz podzespołów wchodzi system i obudowa, czyli po prostu full nówka. Druga sprawa to monitor w cenie około 500 zł. Tak jak wcześniej pisałem można troszeczkę wyjechać. Monitor chciałbym aby był z wejściem hdmi, full hd, około 22 cale ( nie musi być bardzo duży), jak najlepszy czas reakcji i ogólnie aby dawał jak najlepsze efekty przy graniu. Moja propozycja to coś takiego: http://www.komputronik.pl/product/2...m_medium=slt_product&utm_campaign=tpl_product
    C. Chciałbym abyście wysyłali mi zestawy z komputronika i monitory, gdyż to chyba jedyny taki sklep do którego mam blisko i w razie gwarancji, zwrotu itp. itp. mogę załatwić wszystko na miejscu i nie bawić się w wysyłki. I zawsze można opierdzielić. Czekam na wasze propozycję i z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Kwasek

Kwasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Giżycko
  4. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Złożyłem zestaw za 3,5 z systemem. Kierowałem się tym co mi wysłałeś i myślę, że wyszło ok. Chyba dodam tam jeszcze dysk ssd 128 gb do systemu. Ktoś wie czy w komputroniku montaż opiera się tylko na zmontowaniu zestawu lub również instalacji systemu i ogólnie przygotowaniu go do użytkowania ? Jeśli instalują system to czy wymagany jest napęd?

Załączniki:

5. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Raczej instalują. Mnóstwo osób pisze, że mają być niedługo nowości i sprzęty mogą tanieć. Wstrzymam się do września i pośledzę trochę jak to wygląda. Teraz rozejrze się za monitorem. Gdybym jednak miał zamówić wcześniej jakie wskazówki mogę im napisać ? Odnośnie instalacji systemu np. na dysku ssd i podziału dysku itp.itp. ?

6. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    461
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Za 500zł to raczej nie monitor tylko produkt monitoro-podobny ;) Gdyby to tak przełożyć na język codzienny to ten monitor na matrycy TN to taka mortadela wśród wędlin ;) Ale do amatorskiego użytku pewnie spokojnie wystarczy.

7. AS185

AS185 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    WAW
    Ten system może być za te pieniądze. Jeżeli ci odpowiada, to bierz. Monitor, również w tej cenie jest przystępny.

8. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    230
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    No to w październiku ten sprzęt to złom do upgredu. #pcnikogo.

9. makrella

makrella Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Piła
    I co złożyłeś tego kompa?:> Pewnie teraz, już jest stary. Tak już jest z technologią, co chwila coś nowego. No i dobrze z jednej strony, bo jest postęp i możemy wybierać najlepsze towary, z drugiej po 3 miesiącach nasz sprzęt już jest przestarzały... Trzeba być zawsze na bieżąco by podejmować dobre decyzje, dużo czytać. Na przykład jeżeli potrzebujecie http://wybierzdysk.pl/karta-pamieci-sdxc/ do kompa, polecam rankingi jak najbardziej.

Wczytywanie...

Poleć forum