1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zestaw Play and Charge kit

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Polish Zombies, Luty 24, 2014.

1. Polish Zombies

Polish Zombies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, od kilku miesięcy mam zestaw play and charge kit i wszystko było w porządku do dziś. Dzisiaj podłączyłem ładowanie i dioda która pokazuje że się ładuje i że się naładowała bateria przestała świecić. Podłączyłem i nie świeci ale ładuje i zauważyłem jeszcze że gdy kliknę ten guzik xbox na środku to nie pokazuje stanu baterii podczas ładowania. Wiecie co to może być? Spalona dioda?

2. Lotnik421 Xbox One

3. rastaman262

rastaman262 Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    NS
    spróbuj innych baterii
    ja tak mam jak podłączę pada bez baterii
    tylko sam pusty koszyczek

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ciekawostka z tymi bateriami w Play & Charge..... w tym jest akumulator ( ogniwo ) a nie baterie które da się wyciągnąć czy wymienić .....

Dioda nie ma nic do samego ładowania ona tylko sygnalizuje stan ( ładowanie/naładowane ), coś Ci się kończy/psuje albo kabelek albo sam akumulator.

Wczytywanie...

Poleć forum