Zestaw sluchawkowy SteelSeries 5XB - czy to dzialanie jest poprawne? Klopot z podlaczeniem...

Aldric666

Użytkownik
Użytkownik
Hej.

Nabylem niedawno zestaw sluchawkowy SteelSeries 5XB (119zl z wysylka kurierska gratis od oficjalnego sprzedawcy na Allegro). Sprzet nowy, objety gwarancja. Jednak po podlaczeniu do konsoli w nausznikach slysze syczenie. Nie jest ono moze bardzo uciazliwie, w trakcie gry nie zwraca sie na to uwagi, niemniej zastanawia mnie czy to dzialanie jest poprawne? Po wlaczeniu mikrofonu slychac z kolei buczenie, ktore jest bardziej nieprzyjemne dla ucha.

Zestaw podlaczony jest wtykiem do portu USB oraz przez oryginalny adapter audio Microsoftu.

Sprawa nastepna do klopot z podlaczeniem zestawu razem z chatpadem, mianowicie dedykowany pilot z zestawu SteelSeries jest wpinany (tymi czarnymi plastikowymi "ząbkami" do kontrolera), wiec nie moge go podlaczyc razem z chatpadem. Z tym, ze pilot jest na wtyk 2.5mm czy przedluzasz kablowy zalatwilby sprawe? Chodzi o to, ze teraz moge miec podlaczony chatpad i grac na konsoli, ale o komunikacji glosowej moge zapomniec (mikrofon nie dziala, gdy pilot nie jest podlaczony do kontrolera, mimo ze zestaw sluchawkowy podlaczony jest do konsoli). Mam tylko problem ze znalezieniem takiej przedłużki, na Allegro są tylko adaptery z 2.5mm na 3.5mm, a mi zalezy po prostu na kablu 2.5mm który z jednej strony miałby wtyk 2.5mm aby podlaczyc go do chatpada, zas z drugiej strony zakonczony bylby gniazdem 2.5mm do ktorego podlaczylbym wtyk z zestawu słuchawkowego.

Czy ktoś z Was wie gdzie moge kupic takie akcesorium dobrej jakosci? I zaznaczam, ze musi byc 4 pinowy wtyk, aby poza dzwiekiem audio przesylal rowniez glos z mikrofonu.
 

Do góry Bottom