1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zestaw sluchawkowy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szkic, Luty 4, 2011.

1. szkic

szkic Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w jaki sposob uzywa sie zestawu sluchawkowego? Tzn chodzi mi o to, zeby inni mnie slyszeli i zebym ja ich slyszal. Cos trzeba nacisnac, zeby mowic? Moze to zalezy od gry?
    Aktualnie gram w medal of honor wiec glownie do tej gierki jest pytanie

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacper4601

kacper4601 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdynia
    Musisz podłączyć słuchawki do pada i włączyć głośność (tzw, żeby volume nie był na min.) Słuchawek używa się prawie zawsze online więc w singleplayer ze słuchawkami raczej sobie nie pograsz.

4. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    I nie zapomnij przesunąć guzika w pozycję mikrofon

5. dziarkos13

dziarkos13 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Zgadzam się z poprzednikami.

6. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    dziarkos13 dlaczego nabijasz sobie posty?

7. cezary13

cezary13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kolega dziarkos13 wkleja tą samą odpowiedź we wszystkich wątkach, ma chyba tutejszych moderatorów za idiotów, albo sam nim jest

8. kacper4601

kacper4601 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdynia
    Moim zdaniem nabijaniem postów nasz kolega " darkos" czy jak to on miał ... pokazuje tutaj w tym forum jak mało dorośli i odpowidzialni są ludzie a innym osobom np. moderatorom psują prace jaką oni robią banując takich użytkowników jak on .Widze że" darkos"nie ma szacunku względem pracy naszej użytkowników ( którzy sobie nawzajem pomagają) i moderatorów ( "od ich brudnej roboty").Troche to przykre że tacy ludzie jak on marnują swój i nasz czas na takie głupoty gdyż można było by w tym czasie zrobić coś bardziej użytecznego naprzykład pomóc a nie " udawać że sie pomaga" Sam mam 15 lat i założe się że ludzie w moim wieku mają podbne zajęcia do " darkosa" ale ja nie zamierzam być taki " psujem" i niwychowaną osobą , każdy powinien mieć swoje miejsce a jak nie jest na swoim to powinien szanować regulamin tego forum .Widać " darkos" nie jest wstanie tego zrobić , ale myśle że weźmie sie w garść i przestanie robić takie głupoty .Nie licze na to , ale jeśli ty " darkos" zrozumiałeś co napisałem to wypadało by przeprosić moderatorów za zaśmiecanie im forum.

Wczytywanie...

Poleć forum