1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zestaw Xbox 360 20GB Premium HDMI, dodatkowo 5 gier

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez parix, Wrzesień 17, 2015.

1. parix

parix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W skład zestawu wchodzą:

- Xbox 360 Premium 20GB z HDMI
    - Pad oryginalny czarny
    - Zasilacz oryginalny
    - Headset oryginalny
    - Kabel Ethernet oryginalny
    - Kabel AV oryginalny
    - Kabel HDMI dobrej jakości

Stan całego zestawu jest bardzo dobry, konsola pomimo swoich lat bardzo zadbana, ma jedynie jedno obtarcie od strony nóżek przy zasilaczu (widoczne na jednym ze zdjęć), nigdy nie była przerabiana, zawsze chodziła idealnie, srebrna tacka nawet bez jednej minimalnej ryski, pad w wersji czarnej z 2014 roku (poprzedni oryginalny biały przestał łączyć się z Xboxem) oprócz lekkiego przetarcia na lewej gałce w stanie bardzo dobrym. Po prostu dobrze utrzymany i bardzo zadbany zestaw. Jedynie pudełko w gorszym stanie. Wszystko oczywiście w 100% sprawne.

Dodatkowo do całego zestawu dodaje 4 oryginalne gry, w wersji bundle, które były dołączane gdy kupowałem konsole, plus jedną grę gratis, są to:
    - Forza 2 Motorsport, wersja bundle copy, stan bardzo dobry -
    - PGR 3 (Project Gotham Racing), stan bardzo dobry -
    - Kameo: Elements of Power, wersja classic, stan dobry
    - Viva Pinata , wersja bundle copy, stan bardzo dobry -
    + gratis, Def Jam Icon, stan dobry -, bez opakowania
    Dodatkowo na dysku parę gier Arcade.

Cena 330 zł do negocjacji.

Jako, że były to gry bundle, dodawane do całego zestawu, posiadały jedno wspólne opakowanie. Ja natomiast zakupiłem oryginalne zielone pudełka AMARAY by każda z gier miała swoje oddzielne :)
    Wspominam o stanie bardzo dobrym minus, ponieważ widać pod światło mikro ryski, jednakże każda z gier chodzi rewelacyjnie, nie ma mowy o jakimikolwiek przycinaniu się.

Zdjęcia na ogłoszeniu olx:
    http://olx.pl/oferta/zestaw-xbox-360-20gb-premium-hdmi-dodatkowo-5-gier-CID99-IDbL8Tw.html

Na życzenie mogę zrobić więcej zdjęć.
    Bardzo mile widziany odbiór osobisty w Warszawie.
    Na innym ogłoszeniu przedstawiam resztę swoich gier, zachęcam do zapoznania się, jestem skłonny do negocjacji. :)
    Zestaw został również wystawiony na allegro.

Ostatnia edycja: Wrzesień 18, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum