1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt Zestaw Xbox One 500gb + 7 gier (pudełko)+ gwarancja 01/2017

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez dextero321, Kwiecień 16, 2016.

1. dextero321

dextero321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, mam do sprzedania zestaw jak w tytule. Konsola została zakupiona 02/2015 (posiadam paragon), z gwarancją do 01/2017. Sprzedaję z oryginalnym opakowaniem wraz z pełnym okablowaniem (zasilacz+kable+charge&play) oraz 1 padem. Wszystko sprawne, konsola działa bez zarzutu, nie grzeje się, dodatkowo trzymam ją na podstawce.

Jeśli chodzi o gry:
    -Dirt Rally
    -Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited
    -Fallout 4
    -Far Cry 4
    -Forza Horizon 2
    -Gta 5
    -Wiedźmin 3 Dziki Gon

Każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo na dysku są zainstalowane Smite oraz Magic Origin Duels (darmowe). Wszystkie gry w wersji pudełkowej w stanie bardzo dobrym, płytki bez rysek. Konsolę sprzedaję z powodu braku czasu na granie, niech służy komuś innemu. Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia, konsolę można przyjechać obejrzeć, sprawdzić na miejscu (woj. opolskie). Cena jaka mnie interesuje za ten zestaw - 1800zł. Na pytania dotyczące oferty chętnie odpowiem na pw - zapraszam! Sprzedaję tylko całość, proszę nie pytać o pojedyncze gry.

Wczytywanie...

Poleć forum