1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zestaw xo kinect pady

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bozywor, Maj 2, 2016.

1. bozywor

bozywor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Czy ma znaczenie czy kupię xbox one + kinect + pad w jakiejś sieci , sklepie internetowy lub lokalnym? Różnice w cenach są minimalne . Szkoda że nie ma zestawu z xboxone,kinect i dwoma padami .
    Przeczytałem ,że są wersje pada z jackiem i bez . W zestawach z zwykłym padem są te bez jacka?
    Jeśli jest jakiś zestaw gdzie można dobrać gry ( dance,fitnes ) to poproszę o linka :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. jack_redrum

jack_redrum Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z tymi padami i wejściem słuchawkowym różnie bywa. Proponuję się dokładnie dopytać sprzedawcy jaka wersja pada jest w zestawie. U mnie powinien być pad z jackiem, okazało się, że dostałem bez, ale na szczęście bez problemu mi wymienili.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie, nie ma to żadnego znaczenia gdzie kupisz konsolę i resztę akcesorii. Na opakowaniu z konsoli jest informacja jaki pad znajduje się w środku. Na tych z jackiem 3,5mm jest informacja o tym. Do pewności przy zakupie możesz sobie sprawdzić jaki pad jest w zestawie. Jeśli chcesz tego z 3,5mm to licz się z tym, że wyciszanie, vol +/- itd. będziesz miał w menu konsoli, a nie pod ręką jak w przypadku pada bez tego wejścia (jeśli byś użytkował HS dołączony przez MS do konsoli). Nie wiem czy w ogóle sie dostaje HS do zestawu z padem 3,5mm. Nie wiem jaki Fitness masz na myśli, ale Dance Central Spotlight kupisz na allegro za grosze i nie warto dla tej gry dopłacać do zestawu z konsolą ;) Jakiś Fitness jest za darmo w sklepie do pobrania, ale resztę ćwiczeń tak czy siak musisz sobie dokupić jeśli chcesz użytkować, w zestawach z konsolą nie widziałam żadnych fitnessów.

Tutaj masz za 20zł najtańszą aukcję z kodem do gry Dance Central Spotlight: http://allegro.pl/dance-central-spotlight-xbox-one-i6144878612.html
    Po drugie nawet jakbyś kupił zestaw z tą grą to i tak będziesz miał tylko 10 utworów w tej grze. Resztę trzeba sobie dokupić. Jeden utwór kosztuje 7,19zł, są też jakieś pakiety po 3-4 piosenki za 35zł. Ten kod z aukcji niczym się nie różni od tego kodu, który byś dostał razem z konsolą w zestawie. Tam dostałbyś dokładnie taki sam kod na tą grę jak z aukcji ;) Nic byś nie zyskał więcej. A tak jeszcze mój komentarz odnośnie Kinecta...dobrze się zastanów czy na pewno go chcesz kupić, bo na to nie wychodzą już żadne gry, a te które są można policzyć dosłownie na palcach obu dłoni. Ja go kupiłam, a głównie stoi i się kurzy, bo nie ma w co na nim grać. Wg mnie lepiej zainwestować w jakieś gry niż w Kinecta na XO :) A przypominam, że gry z Kinecta z X360 nie będą nigdy działać na Kinekcie z Xboxa One.

davex lubi to.
  5. bozywor

bozywor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Priorytet dla dzieci :
    1. Fantasia: Music Evolved
    2. Dark Dreams Don't Die
    3. Dance Central Spotlight
    4. Fruit Ninja Kinect 2
    5. Kinect Sports Rivals
    bo jeszcze za małe na resztę gier , które z małymi wyjątkami są nie na ten wiek.
    A z fitnesem będzie tak jak piszesz , szybko wyląduje w szafie . Może się go odkurzy na zimę ;)

6. kuleczka91

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Powiem Ci szczerze, że jak dla dzieciaków Kinect to warto kupić X360, bo tam na prawdę jest masa fajnych gierek i na Kinekcie jest w co pograć, a przynajmniej ja z tego powodu trzymam 360tkę w domu :) Obstawiam jednak, że również na tej konsoli będziesz grał i wolałbyś pograć w jakieś nowsze gry na konsoli jak dobrze myślę?

7. bozywor

bozywor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znalazlem listę gier na 360 : https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Kinect_games_for_Xbox_360
    i one : https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Kinect_games_for_Xbox_One

Różnica jest ogromna . Myślałem ,że mieli dla gier na kinecta 360 zrobic wersję dla One .

Kuleczka91 nie zamierzam grać, ja siedzę na Pececie i mam tam zainstalowane cały czas Civilization , Total war etc . Gry ,których na konsolach nie ma . Chociaż jak bym nie miał Pc to w elder scrolls i falouty bym pograł na konsoli :)

To teraz mi ćwieka zabiliście bo dla kinecta lepiej 360 wsiąść .

8. kuleczka91

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jako posiadacz obu Kinectów powiadam Ci kup dzieciakom X360 z Kinectem. Na prawdę nie warto brać XO dla niego, bo tam dzieciaki nie będą miały nawet w co grać. A Sports Rivals się w niczym nie umywa do Sportów z X360 :) Tym bardziej, że to głównie konsolka ma być dla dzieciaków, a nie dla Ciebie. Nawet jak się Kinect dzieciakom znudzi (wierz mi, że się znudzi po jakimś czasie, bo sama tak uważałam, że kupiłam X360 tylko dla gier z Kinecta) to jest masa świetnych gier dla dzieciaków. Do tego masz tam super grę typowo fitnessową jaką jest Nike+ Kinect Training (Your Shape: Fitness Evolved nie warto brać, bo tam machniesz obojętnie jak i Kinect wychwyci ruch i zaliczy ćwiczenie (tak samo w wersji 2012), a w Nike+ jednak musisz się nagimnastykować :D). Ale jak faktycznie byś te Your Shape chciał to bierz wersję 2012, bo w 2012 masz to co w jedynce + dodatkowe. Później Kinect Sports 1 i 2 są super. Do tego Ci polecę jeszcze:
    - Carnival Action Games
    - Kinect Rush: Przygoda ze studiem Pixar
    - Kinect Adventures
    - Dance Central (wg mnie 3ka jest najlepsza, bo ma najlepsze utwory, ale to już zależy od gust każdego człowieka)

9. jack_redrum

jack_redrum Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wygląda na to, że Microsoft totalnie olał kinecta przy okazji xone.

10. bozywor

bozywor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie brałem pod uwagę "udoskonalonych" konsol ale jak brać 360 to może taką ? O ile wszystkie gry na kinecta chodzą na RGH

11. kuleczka91

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wydaje mi się, że gierki na Kinekcie chodzą przy RGH. Szczerze mówiąc miałam do dyspozycji X360 z przeróbką RGH i dałam sobie z tym spokój, więcej wkurzania się i ogarnięcia we wszystkim niż to warte :p Ja olałam piracenie i wolałam już kupić grę używkę, włożyć płytę do napędu, zainstalować i grać ;) Cały dzień uczenia się żeby wrzucić kilka gier skutecznie mnie odrzucił ^^ Później jak się ogarnie temat to pewnie wszystko idzie z górki, ja jednak wybrałam prostszą drogę dla mnie :p Pamiętaj, że przy RGH dzieciaki nie pograją w sieci.

Wczytywanie...

Poleć forum