1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ZEW. nagrywarka !!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez yogi088, Marzec 6, 2011.

1. yogi088

yogi088 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam w moim lapku mam nieszczesna nagrywarke HL-DT-ST DVDRAM GSA -T50L ktora juz siada i nie daje rady nagrac DVD+R DL na konsole. Teraz nasuwa sie wazne pytanie czy wymieniac nagrywarke na nowa ?? wiele osob sie rozpisuje ze ma ona problemy z nagrywaniem. Czy moze zna ktos jakas nagrywarke zewnetrzna ( podlaczana USB ) ktora bez problemow nagrywa plyty na X'a :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. yogi088

yogi088 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupilem zewnetrzna nagrywarke USB firmy LG ( HL-DT-ST dvdRAM GP08NU29 ) koszta 247 zl ;/ ale kasa nie jest wywalona w bloto :) i nagrywa bez najmniejszych problemow i konf. wszystkie plytki smiagaja na X'sie :)

4. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    nic Ci innego nie pozostaje jak kupno nowej nagrywarki, cos o tym z autopsji wiem. Posiadam nowego laptopa asusa i o dziwo nie mam mozliwosci nagrania, HP poltora roczy posiada juz taka funkcje, ale salob nagrywa, a co najlepsze stary dell 5 letni ma najlepsza nagrywarke i bezproblemu wypala plyty

Wczytywanie...

Poleć forum