1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zewnętrzna nagrywarka do nagrywania DL

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Lucky Luke, Marzec 28, 2011.

1. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Witam
    Jak powszechnie wiadomo nagrywarki z laptopa często zawodzą w nagrywaniu gier na nasze x-pudełko. Powoli zaczyna mnie to wpieniać bo płytka wypala się bez błędów a w napędzie xa i tak są błędy. Dla ciekawskiech dodam że nagrywam 2.4x na verbatimach więc to na pewno siajowa nagrywarka.
    Dlatego pomyślałem sobie że nagrywarka zewnętrzna będzie zdecydowanie lepsza. Poszperałem trochę w allegro i znalazłem ten model:
    NAGRYWARKA SAMSUNG DVD Slim USB SE-S084F NOWOŚĆ! (1523722904) - Aukcje internetowe Allegro
    Chodziło mi o coś taniego i dającego radę. Powiedzcie mi takie zewnętrzne nagrywarki slim dają radę. Ja nigdy nie miałem więc nie mam porównania.
    Chcę wreszcie gry bez błędów!!!(komentarz kup oryginała nie na miejscu)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Prawde mowiac najlepiej kupic zwykla nagrywarke do stacjonarnego kompa, a do niej kabel USB i zasilacz. Nie jest to moze najestetyczniejsze rozwiazanie, ale w sumie, kogo to obchodzi ? :)

4. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    W sumie to estetyka mnie nie obchodzi. Ważne żeby dobrze wypalało płytki:D jaką polecacie>?

5. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pioneer, Samsung, Asus

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia: